Blog

Výrobky a dielce malých rozmerov

Potrebujete na vašu aplikáciu výrobky malých rozmerov – teda napríklad malé súčiastky alebo tesnenia, krátke hadičky, trubičky s malým priemerom? Aj na zhotovenie drobných dielov alebo atypickej zákazky máme potrebné technológie, know-how našich špecialistov výroby a záujem vyjsť vám v ústrety!

Rýchly dopyt – GUMEX

V apríli 2023 sme naše Centrum dopytu rozšírili o ďalšie interaktívne dopytové formuláre. Môžete ich využiť pre rýchle a spoľahlivé dopyty po ďalších kategóriách tovaru z nášho sortimentu aj pre nadväzujúce služby. Tento rýchly on-line dopyt vám dá istotu, že ste na nič podstatné nezabudli!

Pozrite si Géčko č.13 SK – od 2023 v dvoch vydaniach ročne

V tomto roku sme sa rozhodli vydávať naše a dúfam, že aj vaše Géčko v jarnom a jesennom vydaní, teda dva krát v roku. Ako napísal v úvodníku náš riaditeľ Karol Dudík „Vzťahy sú veľmi dôležité“ pre vás aj pre nás, preto budeme radi keď toto jarné vydanie naše vzťahy upevní.

Profesionálne lepenie plastov, gúm, sendvičov

Potrebujete tesnenie, dilatačný prvok, silentblok, prípadne iný výrobok zložitejšieho tvaru alebo väčších či atypických rozmerov, ktorý nie je bežne dostupný na trhu? Naše know-how, vlastné odborné dielne i osvedčené lepidlá využívame na priemyselné lepenie celého radu materiálov.

Význam firemného stretávania

Prečo sú firemné stretnutia dôležité a ako prebieha organizácia takýchto akcií, prezrádza v rozhovore Karol Dudík, riaditeľ GUMEXU SK.

Spoznáme nepravdivú informáciu?

Ako spoznať nepravdivú alebo skreslenú správu a ako s ňou účinne bojovať? V marci 2023 sme na túto tému diskutovali s Patrikom Schoberom, odborníkom na túto problematiku.

Základom fungujúcich skladov je mať spoľahlivých ľudí

Je možné šéfovať štyrom skladom naraz? Peter Šikúr v GUMEXE SK riadi a manažuje ich činnosť a je dobrým príkladom toho, že to možné je. Čo všetko je potrebné, aby mohol vzniknúť nový sklad či výrobné oddelenie, na to a ešte viac som sa Petra spýtala v rozhovore z apríla 2023.

Vitajte v košickom GUMEXE!

Vstúpte do našej najvýchodnejšej pobočky v apríli 2023. Predstavíme vám ľudí, ktorí sú tu najdlhšie a robia všetko pre to, aby boli naši zákazníci spokojní.

Rýchla identifikácia hadicovej zostavy

Je aj vaším cieľom rýchla a pritom bezpečná montáž hydraulickej alebo kompozitnej hadice? Využite našu ponuku značenia týchto hadíc odolnými štítkami s detailným popisom hadicovej zostavy alebo s popisom podľa požiadavky zákazníka. Tieto údaje potom máte stále pod kontrolou!

Ako rýchlo dopytovať v zákazníckej zóne?

Riešite rýchlu výmenu existujúceho pásu alebo potrebujete novú hadicu či tesnenie? Neviete, aké parametre pásu musíte poznať, aby ste vybrali ten správny variant? Využite našu novú službu v rámci zákazníckej zóny – interaktívny dopytový konfigurátor.

Hadica na pivo a víno s dlhou životnosťou

Ste zvyknutí na určitý typ potravinárskej hadice na prepravu piva, vína alebo nealko nápojov? Komplikuje vám ich nedostatok na trhu vašu vlastnú prevádzku, alebo sa vám ich výmena zdá už príliš častá? Zvoľte si kvalitné alternatívy!

Fixné dopravné podľa hodnoty objednávky

Nech je vaša firma v Záhorskej Vsi alebo v Novej Sedlici, tovar z nášho sortimentu v akejkoľvek hmotnosti či objeme vám doručíme na ľubovoľné miesto v SR za rovnako výhodnú cenu!

Vitajte v bratislavskom GUMEXE! Rozhovor s kolegami z bratislavskej pobočky v auguste 2022

Zákazník je u nás vždy na prvom mieste. Robíme všetko pre to, aby odchádzal spokojný a aby vždy našiel to, čo potrebuje.

Naše značky majú svoju históriu, ale nezaspali v čase

Firmu Herba Drug založil Ivan Milý v Smižanoch na východe Slovenska v roku 1991. Pôvodne sa venovala dovozu kozmetiky z Francúzska a postupne sa rozbiehala výroba vlastných čistiacich prostriedkov a kozmetiky.

Čo sme si pre vás pripravili v Géčko č. 12

Celé leto 2022 sme pre vás usilovne pripravovali nové Géčko č.12, je plné informácií o našich produktoch, a tiež o novinkách, ktoré sme si pre vás pripravili.

Rezanie vodným lúčom v Žiline aj Bratislave!

V rámci rozširovania našej výroby sme vybavili v roku 2022 aj pobočku Bratislava vodným lúčom. Vďaka tomu vám vieme narezať tesnenia či rôzne materiály rýchlejšie.

PVC dopravné pásy – v čom sa líšia a ako sa v nich vyznať?

Poškodil alebo opotreboval sa váš dopravníkový pás? Ide o dopravný pás z PVC? Zaujímajú vás rozdiely medzi jednotlivými typmi PVC pásov?

Pružné fekálne hadice

V priemysle, poľnohospodárstve i stavebníctve a tiež všade tam, kde je potrebná väčšia flexibilita pri manipulácii so sacou či tlakovonasávacou hadicou na odpadové vody aj pri nízkych teplotách, sa veľmi často používajú PVC fekálne savice.

Technické plasty – dosky aj diely na mieru

V našem sortimentu naleznete nejen pryže, ale i technické plastové desky...

Príslušenstvo na IBC kontajnery

K nádržiam IBC nájdete v našom sortimente celý rad doplnkových komponentov.