Služby ku kategórii: Technické plasty

Sekanie z technických plastových dosiek v sériách

Pokiaľ potrebujete presné výseky veľkého množstva tesnení, podložiek alebo iných predmetov z tuhších materiálov (ako sú napríklad technické plasty vrátane teflónu), využite možnosti našej veľkosériovej výroby.

Rezanie kompaktných materiálov na digitálnom plotri

Vykonávame rezanie kompaktných materiálov na digitálnom plotri. V Gumexe na zákazku spracovávame všetky nami dodávané kompaktné materiály. Najčastejšie režeme ploché tesniace gumy, z ktorých vyrábame tesnenia na mieru. Od jedného kusu po sériovú výrobu.

Rezanie vodným lúčom

Technológia rezania vodným lúčom využíva v podstate jednoduchý princíp. Potrebujeme tenký lúč vody o určitom priemere, vysokom tlaku a rýchlosti, a tým pôsobíme na rezaný materiál. Rezať možno čistým vodným lúčom alebo s pridaním abrazíva.

3D rezanie vodným lúčom

Vďaka 3D technológii rezania pre vás môžeme vytvárať priestorové objekty a atypické tvary. Priestorové rezanie a obrábanie na 3D vodnom lúči využívame najčastejšie pri rezaní kompaktných gúm, skla, kameňa, kovov, textitu, polyuretánu, teflónu a keramiky.

Frézovanie gúm aj plastov

Naše oddelenie výroby sme vybavili novým 3D frézovacím strojom s CNC riadením Numco SHG 1224.

Vyrábame polyuretánové násypky a manžety

Násypky, výsypky alebo rukávce - to všetko pre vás vyrobíme z polyuretánových dosiek. Výsledný produkt je odolný voči oderu, roztrhnutiu a únavovému opotrebeniu. 

Obrábanie v 5 osiach

Potrebujete obrobiť nielen jednoduché, ale aj zložitejšie výrobky? Obráťte sa na nás, poskytujeme ďalšiu službu!