Predstavenie firmy GUMEX

GUMEX majiteliaFirma GUMEX, spol. s r.o. je rodinná firma, založená roku 1994 v Českej republike. Od roku v 2006 pôsobí dcérska spoločnosť GUMEX SK, spol. s r.o. tiež na na Slovensku.

Naše služby poskytujeme v Bratislave, Žiline, Košiciach, Zvolene, Strážnici, Brne, Hradci Králové, Plzni a v Prahe. Staráme sa o viac ako 15 tisíc zákazníkov z radov firiem a živnostníkov. V Českej a Slovenskej republike zamestnávame viac ako 170 ľudí. Disponujeme skladovými, výrobnými a prevádzkovými plochami rozlohy viac ako 13 000 m2.

V našom podnikaní sa dlhšie ako 30 rokov riadime týmito základnými hodnotami: poctivosťou, systémom a poriadkom a neustálym vývojom. K našej ponuke výrobkov a služieb pristupujeme maximálne zodpovedne s dôrazom na kvalitu. Zakladáme si na odborných znalostiach, fungujúcich procesoch a neustálom vývoji. Dôkazom nášho zodpovedného a systematického prístupu k podnikaniu je skutočnosť, že sme držitelia certifikátu ISO 9001:2016. Audit vykonal certifikačný orgán TÜV SÜD Czech s.r.o. 

Špecializujeme sa predovšetkým na tieto produkty a služby

  • priemyslové hadice a ich kompletizáciu s koncovkami
  • tesniace profily, tesniace materiály a výrobu tesnení
  • gumové a plastové priemyselné podlahoviny a rohože
  • dopravníkové pásy a ich servis a montáž
  • protihlukové izolácie a ich úpravu na mieru
  • fólie do dverí a priechodov a ich montáž
  • úpravy produktov na mieru

GUMEX je rodina, ktorú sme si vybrali

Myslíme si, že kľúčom k tomu, aby bola firma úspešná a jej zákazníci spokojní je, že zamestnanci chodia do práce radi. Preto sme sa práve zamestnancov spýtali, prečo pracujú v GUMEXE už mnoho rokov. V rámci odpovedí sa najčastejšie opakovali dôvody ako atmosféra, otvorený prístup, kolektív a schopnosť vedenia spravodlivo hodnotiť prácu. Bolo toho ale oveľa viac. Pretože rovnako ako sa líšia naši zákazníci, aj naši zamestnanci sú jedineční.

Naše ocenenia

 

Ocenění Best Managed Companies

 

 

 

 

Ocenění Firma roku 2019

 

 

 

Video prezentace GUMEX