Ďalšie gumové a plastové výrobky

Lepenie sendvičov

Zlepíme rôznorodé materiály s rôznymi povrchmi, hustotou aj pružnosťou do tzv. sendvičov. Zvolíme najvhodnejší spôsob zlepenia a zaručíme vám skvelý výsledok. Dokážeme si poradiť s väčšinou gumených materiálov, ktoré sa líšia mechanickými a fyzikálnymi vlastnosťami.

Rezanie lepených sendvičov

Sendvič je produkt našeho výrobního oddělení, který naši montéři výroby skládají z několika vrstev spojených lepidlem. Může být vytvořen z různorodých materiálů, které se vzájemně liší svými mechanickými a fyzikálními vlastnostmi.

Hardy spojky na mieru

Hardy spojky dodávame plné alebo s vŕtaním a príslušenstvom v rozmeroch podľa vášho želania. Vyberať môžete zo štandardných rozmerov na našom e-shope, alebo zadať vlastné rozmery. V našom sortimente nájdete ako plné kotúče, tak aj Hardy spojky klasické alebo pevnostné (oba typy s vŕtanými otvormi armovanými aj nearmovanými plechovými armovacími gombíkmi, alebo oceľovými trubičkami).. 

Gumové brity pre snehové radlice

Pripravíme pre vás gumové brity na mieru pre vaše snehové radlice s potrebnými rozmermi aj otvormi. Doprajte svojim strojom kvalitné čepele, ktoré ochránia vaše radlice aj vozovku pred poškodením

Rezanie plastového potrubia

Na řezání plastových trubek využíváme speciální pilu, vybavenou potřebnými řeznými kotouči. Objednávkou této služby přímo u nás ušetříte za nástroj, který byste používali třeba jen zřídka.

Úprava hrán pre kamenársky roh

Dokážeme vám pripraviť materiál pod uhlom 45 ° pre dokonalý kamenársky roh. V Strážnici na to máme k dispozícii technológiu rezania vysokotlakovým vodným lúčom pod zadaným uhlom (tzv. 3D rezanie).