Služby ku kategórii: Ďalšie gumové a plastové výrobky

Penové výplne na mieru

Chcete mať náradie vždy na svojom mieste a nájsť každý diel aj poslepiačky? Potrebujete bezpečne prenášať krehké, drahé, ostré nástroje? Pre našich zákazníkov vyrábame penové fixácie najrôznejších tvarov na široké využitie.

 

Potrebujete atypické časti alebo špeciálne diely z gumy alebo plastu?

Možno aj vy hľadáte určitý výrobok, ktorý nie je dostať na trhu, a napriek tomu ho nutne potrebujete. Naša výroba na zákazku a špeciálne technické riešenia sa môžu osvedčiť aj u vás.

Rezanie lepených sendvičov

Sendvič je produkt nášho výrobného oddelenia, ktorý naši špecialisti výroby skladajú z niekoľkých vrstiev spojených lepidlom. Môže byť vytvorený z rôznorodých materiálov, ktoré sa vzájomne líšia svojimi mechanickými a fyzikálnymi vlastnosťami.

Lepenie sendvičov

Zlepíme rôznorodé materiály s rôznymi povrchmi, hustotou aj pružnosťou do tzv. sendvičov. Zvolíme najvhodnejší spôsob zlepenia a zaručíme vám skvelý výsledok. Dokážeme si poradiť s väčšinou gumených materiálov, ktoré sa líšia mechanickými a fyzikálnymi vlastnosťami.

Hardy spojky na mieru

Hardy spojky dodávame plné alebo s vŕtaním a príslušenstvom v rozmeroch podľa vášho želania. Vyberať môžete zo štandardných rozmerov na našom e-shope, alebo zadať vlastné rozmery. V našom sortimente nájdete plné kotúče aj Hardy spojky klasické alebo pevnostné (oba typy s vŕtanými otvormi armovanými aj nearmovanými plechovými armovacími gombíkmi, alebo oceľovými trubičkami).. 

Gumové brity na snehové radlice

Pripravíme pre vás gumové brity na mieru na vaše snehové radlice s potrebnými rozmermi aj otvormi. Doprajte svojim strojom kvalitné brity, ktoré ochránia vaše radlice aj vozovku pred poškodením

Rezanie plastového potrubia

Na rezanie plastových rúr využívame špeciálnu pílu, vybavenú potrebnými reznými kotúčmi. Objednávkou tejto služby priamo u nás ušetríte za nástroj, ktorý by ste používali možno len zriedka.

Úprava hrán pre kamenársky roh

Dokážeme vám pripraviť materiál pod uhlom 45 ° pre dokonalý kamenársky roh. V Strážnici na to máme k dispozícii technológiu rezania vysokotlakovým vodným lúčom pod zadaným uhlom (tzv. 3D rezanie). 

Príprava gumolán do požadovaných kompletov

Na upevnenie nákladov či na napnutie plachiet a sietí sa obzvlášť osvedčili gumolaná. Ich dĺžku si môžete upraviť sami, ak využijete naše koncové diely. Alebo vám dodáme už kompletné gumové laná vrátane profesionálne upevnených koncoviek.

Frézovanie gúm aj plastov

Naše oddelenie výroby sme vybavili novým 3D frézovacím strojom s CNC riadením Numco SHG 1224.