Lepšie pracovné prostredie

Nanášanie samolepiacej vrstvy

Nanášame samolepiacu vrstvu na plošné materiály s využitím profesionálneho vybavenia (laminátora). Dokážeme polepiť široké aj ťažko lepiteľné povrchy.

Rezanie protihlukovej izolácie na mieru

Vykonávame rezanie požadovaných tvarov protihlukových izolácií bez nerovných okrajov, presne a čisto. Vďaka nanesenej samolepke si potom sami zvládnete upevniť protihlukové dosky do presného tvaru na určenom mieste.

Príprava závesných fólií na mieru

Závesné fólie pre vás pripravíme na mieru presne podľa vášho zadania. Vám potom stačí je len vziať a namontovať, alebo si túto službu objednať priamo u nás. Čím k správnemu fungovaniu týchto závesných fólií môžete prispieť?

Inštalácia závesných fólií

Na prianie zákazníka vykonávame taktiež finálnu inštaláciu na mieru narezaných závesných fólií priamo v požadovanom priestore. Tieto priehľadné clony slúžia najčastejšie k oddeleniu výroby alebo skladu, a to z dôvodu zamedzenia šírenia hluku, ako prostriedok na udržanie požadovanej hygieny, tepelná izolácia aj záruka bezpečného pohybu osôb a manipulačnej techniky. Zaujíma vás, ako prebieha vlastnú montáž?

Rezanie dlhých celkov podlahovín na mieru

Provádíme řezání dlouhých celků podlahovin na míru.

Rezanie rohoží na mieru

Nestandardní rozměry čisticích rohoží vám připravíme podle požadavku. Jednoduché tvary řežeme ručně, složitější na vodním paprsku. Pro zhotovení výsledného tvaru rohože, který by byl větší, než největší standardní rohož, připravíme celek z více částí. Ten si na místě instalace jednoduše spojíte a vložíte do místa pro čistící rohož.