Služby ku kategórii: Lepšie pracovné prostredie

Nosné konzoly na montáž protiprievanovej clony vyrábame na zákazku v GUMEXE

Nosný prvok na zavesenie fólií na murovanú budovu alebo budovu opláštenú sendvičovým plechovým profilom predstavuje nosná konzola. Oceľové nosné konzoly pre protiprievanové závesy vyrábame na zákazku a potom ich tiež nainštalujeme.

Nanášanie samolepiacej vrstvy

Nanášame samolepiacu vrstvu na plošné materiály s využitím profesionálneho vybavenia (laminátora). Profesionálne polepujeme plošné materiály na báze gumy, z penového polyuretánu, mikroporéznej peny z PE a PU a ťažko lepiteľné povrchy PE, PP.

Rezanie protihlukovej izolácie na mieru

Vykonávame rezanie požadovaných tvarov protihlukových izolácií bez nerovných okrajov, presne a čisto. Vďaka nanesenej samolepke si potom sami zvládnete upevniť protihlukové dosky do presného tvaru na určenom mieste.

Príprava závesných fólií na mieru

Závesné fólie pre vás pripravíme na mieru presne podľa vášho zadania. Vám potom stačí je len vziať a namontovať, alebo si túto službu objednať priamo u nás. Čím k správnemu fungovaniu týchto závesných fólií môžete prispieť?

Inštalácia závesných fólií

Na prianie zákazníka vykonávame taktiež finálnu inštaláciu na mieru narezaných závesných PVC fólií priamo v požadovanom priestore. Tieto priehľadné ochranné clony slúžia najčastejšie k oddeleniu výroby alebo skladu, a to z dôvodu zamedzenia šírenia hluku, ako prostriedok na udržanie požadovanej hygieny, tepelná izolácia aj záruka bezpečného pohybu osôb a manipulačnej techniky. Zaujíma vás, ako prebieha montáž priemyselných fólií?

Rezanie dlhých celkov podlahovín na mieru

Vykonávame rezanie dlhých celkov podlahovín na mieru.

Rezanie rohoží na mieru

Neštandardné rozmery čistiacich rohoží vám pripravíme podľa požiadavky. Jednoduché tvary režeme ručne, zložitejšie na vodnom lúči. Pre zhotovenie výsledného tvaru rohože, ktorý by bol väčší, ako najväčšia štandardná rohož, pripravíme celok z viacerých častí. Ten si na mieste inštalácie jednoducho spojíte a vložíte do miesta pre čistiace rohože.

Tvarové rezanie podlahovín a plochých materiálov vodným lúčom

Podlahoviny pružného typu, ako sú napr. grabiol, elaston aj elastická protipádová dlažba, vyžadujú špecifickú technológiu prípravy na finálne použitie. Jedná sa o materiály, náročné na precízne spracovanie. Pripravujeme je pomocou presnej technológie – vodným lúčom.

Tvarové rezanie protihlukových dosiek

Protihlukové izolácie primárne určené predovšetkým pre odhlučnenie strojov a technologických zariadení režeme do požadovaného tvaru.

Tvarové rezanie podlahovín na digitálnom plotri

Presne a rýchlo pre vás zhotovíme výrezy ako z podlahovín, tak aj zo závesných fólií.

Výroba montážnych šablón

Pre všetkých výrobcov strojov, zamestnancov montážnych firiem, ale aj ostatných remeselníkov dokážeme vyrobiť šikovnú pomôcku - MONTÁŽNU ŠABLÓNU. Poslúži na správne a bezpečné upevnenie ťažkých a tvarovaných strojov a prístrojov do podlahy, pri inštalácii menších zariadení na stenu, na rýchle napĺňanie vzoriek do vzorkovníkov pod.

Rezanie pásov podlahovín

Režeme dlhé pásy podlahovín, ale aj štvorce alebo obdĺžniky - presne na mieru. Narezaná podlahovina je využívaná napríklad ako gumová podlaha do fitness štúdií, alebo ako špeciálne rohože na podlahu - dielektrické koberce. Podľa požadovanej šírky podlahoviny použijeme optimálne formátovacie zariadenie - volíme jeden z dvoch typov strojových kotúčových rezačiek.

Úprava čistiacej gumovej rohože na mieru

Pokiaľ je potrebná vstupná rohož do záťažových priestorov v rozmere, ktorý nie je obvyklý, pripravíme celok z viacerých dielov. Tie si potom na mieste len spojíte a umiestnite do určeného priestoru.

Lepenie nábehovej hrany pre vstupné rohože a čistiace zóny

Ak nie je bezpečnostná nábehová hrana už súčasťou gumovej rohože alebo čistiacej zóny, je potrebné vyrobiť rohož vrátane nábehových hrán presne na mieru. Gumová nábehová hrana tak zníži riziko zakopnutia.

Úprava protiúnavových podlahovín na mieru

Pre niektoré prevádzky je nutné upraviť protiúnavové rohože priamo na mieru podľa špecifického tvaru pracoviska.

Výplne kufrov na mieru

Penové výplne na mieru chránia obsah kufra alebo prenosného boxu pred poškodením. Ako zákazkové výplne kufrov pre profesionálov používame narezané a často aj vzájomne zlepené materiály, jedná sa o tzv. sendviče.

Zlepovanie podlahovín s inými materiálmi

Zlepením dvoch materiálov s rôznymi fyzikálnymi aj mechanickými vlastnosťami vznikne tzv. sendvič, ktorý poskytuje konečnému užívateľovi podlahy/steny podstatné výhody.

Strojové polepenie plošných materiálov

Potrebujete poradiť pri použití plošných materiálov aj na úplne iné účely, než na ktoré boli pôvodne určené? Čím napríklad rýchlo a presne prilepiť výrezy z podlahovín upravené na mieru? Riešením je nanášanie priemyselnej samolepky tak, aby finálny výrobok poslúžil ako protišmyková ochrana.