Pre zákazníkov

Naše provozovny jsou otevřené a fungujeme bez omezení

Jsme velkoobchod, a proto máme od 22. října 2020 i nadále otevřeno beze změn.

Boli ste s nami spokojní? Podporte nás online!

Sme tu pre vás a pri všetkom čo robíme, myslíme práve na vás - našich zákazníkov. Týmto by sme vás chceli požiadať, myslite aj vy na nás a ohodnoťte nás verejne na Google.

Doprava a zasielanie tovaru

Ponúkame tieto možnosti dodania tovaru: osobný odber na našich pobočkách, dopravu službou GLS a GEIS a stálym zákazníkom ponúkame tiež dodanie naším vozidlom.

Registrácia a obchodná spolupráca

Teší nás váš záujem o spoluprácu s nami. Registrovať a prihlásiť sa môžete prostredníctvom odkazu v pravej hornej časti našich stránok alebo s pomocou nášho zákazníckeho oddelenia.

Všeobecné obchodné podmienky

Obchodné podmienky spoločnosti GUMEX SK, spol. s r.o.

Rozvozové trasy spoločnosti GUMEX SK

Pre našich stálych zákazníkov ponúkame vlastný rozvoz nášho tovaru až do miesta určenia. Našou dopravu využívame najmä k rozvozu objemnejšieho tovaru.

Naše faktura je přehledná

Jak úsporně a přitom efektivně identifikovat fakturu či zásilku od svého dodavatele?

Expediční štítek k rychlé identifikaci zásilky

Jak rychle a bez nebezpečí záměny přijmete naše zboží na váš sklad? Připravili jsme pro vás novinku, pomocí které zásilku od nás jednoznačně identifikujete.

Fakturácia DPH

Podrobné informácie o účtovaní DPH pre firmy so sídlom mimo SR, alebo s požiadavkou na dodávku mimo SR.

Poznejte výhody osobního specialisty

Osobní kontakt je pro většinu z nás nenahraditelný. Ale komunikovat nemusíte jen „tváří v tvář“. Určitě se vyplatí i telefonická komunikace s jediným člověkem, který se vám vždy ochotně věnuje a zná potřeby právě vašeho provozu.

Súbory na stiahnutie

Tu nájdete všeobecné obchodné podmienky a technické informácie.

Na čo sa nás najviac pýtajú naši zákazníci

Zaujíma vás na čo sa nás pýtajú občas zákazníci? Trebárs na otváraciu dobu, služby, ktoré vykonávame alebo aj na podrobné technické detaily. Všetko radi odpovieme aj priamo pre vás.

Spracovanie osobných údajov

Informácie o spracovaní osobných údajov v prípadoch vyjadrenie záujmu o spolupráci, registrácie alebo uzatvorenia kúpnej zmluvy.

Spracovanie osobných údajov v prípade vyjadrenia súhlasu so zasielaním tlačovín

Ako spracovávame vaše osobné údaje v prípade, keď vyjadríte svoj záujem o zasielanie tlačovín.

Reklamácie

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Ak máte akýkoľvek problém s kvalitou, či rozmerom niektorého z našich výrobkov, ponúkame vám dva spôsoby, ako vyriešiť vašu reklamáciu.

Informácie o používaní cookies

Informácie o používaní cookies na našich weboch.

Vyžiadajte si náš tlačený katalóg

Náš sortiment neustále rozširujeme a prehlbujeme. Snažíme sa vyjsť v ústrety aj tým z našich zákazníkov, ktorí oceňujú informačné materiály, vhodné na preštudovanie alebo prelistovanie kedykoľvek a kdekoľvek, bez nutnosti použitia akejkoľvek techniky. Preto postupne vydávame aj tlačené špecializované katalógy.

Vyžiadajte si náš vzorkovník

Možnosť dotknúť sa "živého" materiálu bez potreby cestovať k nám do skladu alebo do vzorkovne vám chceme sprostredkovať práve pomocou našich špeciálnych vzorníkov. Stačí len, keď vyplníte nižšie uvedený Formulár pre dopyt, a my vám zvolený vzorkovník radi bezplatne zašleme.

Vyhľadávanie v zľavách

Ako funguje vyhľadávanie v zľavách.

Dokumentácia pre zákazníkov

V prípade, že náš odberateľ potrebuje na účely svoje alebo svojich koncových zákazníkov dokumentáciu k tovaru, výrobku alebo službe, ktoré od nás odoberá, sme schopní túto požiadavku splniť. 

Poďme sa stretnúť aj online!

Využite možnosti sa s nami spojiť online. Stačí si vybrať platformu a termín. Ozvite sa nám.