O firme GUMEX

Predstavenie firmy GUMEX

Firma GUMEX je rodinná firma so stabilnými základmi budovanými od roku 1994. V našom podnikaní sa riadime týmito základnými hodnotami: poctivosťou, systémom a poriadkom. Špecializujeme sa na dodávky gumových produktov a výrobkov z nich.

Naše úspechy a ocenenia

Teší nás, že naše úsilie a dosiahnuté výsledky získavajú pozornosť odborníkov. Prečítajte si aké ocenenie sme získali.

Podporujeme zákazníkov v Nemecku a Rakúsku

Ako preraziť s hadicami a tesnením z Česka na Západe? Aké sú rozdiely medzi českým a nemeckým alebo rakúskym zákazníkom? Na to sa v januári 2023 pýtala personálna riaditeľka Jana Lagová nášho regionálneho obchodného manažéra pre zahraničný trh Václava Svechotu.

GUMEX, sme rodinná firma

Našu firmu sme vybudovali z ničoho. Firma je spojená s našimi životmi, my nikdy neprestaneme usilovať o to, aby naše služby boli potrebné pre našich zákazníkov a na špičkovej úrovni.

Naša cesta

Už 30 rokov sa snažíme dodávať našim zákazníkom tovar pripravený na mieru a ponúkať múdre riešenia pre najrôznejšie aplikácie. Poďte sa pozrieť, akou cestou sme šli spoločne s vami. V cieli vás čakajú novinky, ktoré pripravujeme počnúc rokom 2024.

GUMEX je držiteľom certifikátu ISO

Na základe auditu, ktorý v spoločnosti GUMEX, spol. s r.o. vykonáva certifikačný orgán TÜV SÜD Czech s.r.o., sme už od roku 2019 držiteľmi certifikátu, ktorý potvrdzuje zavedenie, používanie a udržiavanie systému manažérstva kvality podľa požiadaviek normy STN EN ISO 9001:2015.

Firemné tradície

Teší nás Váš záujem aj čas, ktorý ste sa práve rozhodli venovať zoznámeniu sa s našou firmou a jej výrobkami. Radi by sme Vám v krátkosti predstavili našu spoločnosť, ktorá sa hlavne vďaka podpore našich zákazníkov teší zo svojich 25. narodenín.

Firemná filozofia

Vo všetkom čo robíme pre našich zákazníkov aj zamestnancov dodržiavame základné hodnoty. Naša misia: Realizujeme funkčné a spoľahlivá high-tech riešenia, ktoré našim zákazníkom umožňujú bezproblémovo používať svoje zariadenia.

Predstavujeme vám naše stroje

Za všetkým hľadáme človeka, ale bez strojov to nejde. Strojné vybavenie Gumexu pomáha vytvárať produkty na mieru. Stačí len vziať a namontovať!

Pre koho sme ako stvorení

Nie každý má príležitosť mať tak rozmanitých zákazníkov a vďaka nim preniknúť so svojimi produktmi do najrôznejších oblastí. My v Gumexe to šťastie máme…

Našej práci môžete dôverovať

Našim cieľom je, aby ste si dokázali ľahko a rýchlo vybrať správny tovar. Preto vzdelávame našich špecialistov predaja, zobrazujeme podstatné technické informácie na webe a umožňujeme efektívne hľadať aj filtrovať produkty.

Čerpanie dotácií

Projekt Rozšírenie ICT technológie spoločnosti GUMEX je spolufinancovaný Európskou úniou.