O firme GUMEX

Predstavenie firmy GUMEX

Firma GUMEX je rodinná firma so stabilnými základmi budovanými od roku 1994. V našom podnikaní sa riadime týmito základnými hodnotami: poctivosťou, systémom a poriadkom. Špecializujeme sa na dodávky gumových produktov a výrobkov z nich.

Firemný časopis Géčko

O čom píšeme v našom firemnom časopise Géčko? Prečítajte si náš časopis online alebo sa prihláste k odberu v tlačenej, alebo elektronickej forme.

GUMEX, sme rodinná firma

Našu firmu sme vybudovali z ničoho. Firma je spojená s našimi životmi, my nikdy neprestaneme usilovať o to, aby naše služby boli potrebné pre našich zákazníkov a na špičkovej úrovni.

Pozeráme vpred už 25 rokov

Na počiatku nebolo len slovo, ale predovšetkým veľké odhodlanie a činy. Podanie ruky pre nás v GUMEXE nie je prázdnym gestom a maximálne ústretový, poctivý prístup k zákazníkovi i vlastným zamestnancom sa nám osvedčuje už 25 rokov.

GUMEX je držiteľom certifikátu ISO

Na základe auditu, ktorý v spoločnosti GUMEX SK, spol. s r.o. vykonal certifikačný orgán TÜV SÜD Czech s.r.o., sme dňa 19.2.2019 obdržali certifikát, ktorý potvrdzuje zavedenie, používanie a udržiavanie systému manažérstva kvality podľa požiadaviek normy STN EN ISO 9001:2016.

Naše úspechy a ocenenia

Teší nás, že naše úsilie a dosiahnuté výsledky získavajú pozornosť odborníkov. Prečítajte si aké ocenenie sme získali.

Firemná tradícia

Teší nás Váš záujem aj čas, ktorý ste sa práve rozhodli venovať zoznámeniu sa s našou firmou a jej výrobkami. Radi by sme Vám v krátkosti predstavili našu spoločnosť, ktorá sa hlavne vďaka podpore našich zákazníkov teší zo svojich 25. narodenín.

Firemná filozofia

Vo všetkom čo robíme pre našich zákazníkov aj zamestnancov dodržiavame základné hodnoty. Naša misia: Realizujeme funkčné a spoľahlivá high-tech riešenia, ktoré našim zákazníkom umožňujú bezproblémovo používať svoje zariadenia.

Predstavujeme vám naše stroje

Za všetkým hľadáme človeka, ale bez strojov to nejde. Strojné vybavenie Gumexu pomáha vytvárať produkty na mieru. Stačí len vziať a namontovať!

Pre koho sme ako stvorení

Nie každý má príležitosť mať tak rozmanitých zákazníkov a vďaka nim preniknúť so svojimi produktmi do najrôznejších oblastí. My v Gumexe to šťastie máme…

Našej práci môžete dôverovať

Našim cieľom je, aby ste si dokázali ľahko a rýchlo vybrať správny tovar. Preto vzdelávame našich špecialistov predaja, zobrazujeme podstatné technické informácie na webe a umožňujeme efektívne hľadať aj filtrovať produkty.