Služby ku kategórii: Dopravníkové pásy a montáž

Montáž a servis PVC dopravníkových pásov

Servis a montáže dopravníkových pásov vykonávame už od roku 2000. Dopravníkové pásy vieme zamerať, opraviť, dopraviť, aj namontovať. Dopravníkové pásy z PVC spájame za tepla i za studena, vykonávame taktiež montáže priamo vo vašej prevádzke.

Elevátorové dopravníkové pásy a ich montáž

Elevátorová pásy dodáme podľa vašich požiadaviek: spojené, opatrené dierami pre montáž korčekov, alebo kompletne osadené korčekmi. Ponúkame tiež montáže priamo vo vašej prevádzke.

Osadzovanie korčekov a príprava pásov na korčekové dopravníky

Pásy pre korčekové dopravníky pripravujeme pre našich zákazníkov v rôznom rozsahu, podľa požiadavky „na mieru“.  

Osadzovanie PVC a PU pásov unášačmi a vodiacimi klinkami

Na PVC a PU dopravníkové pásy navaríme unášače alebo vodiace klinky. Stačí nám k tomu nákres rozmerov a rozostupov. Osadený pás potom už len namontujete do vášho dopravníka. 

Montáž a servis PU dopravníkových pásov

Existujú dva rôzne spôsoby spájania polyuretánových dopravníkových pásov: za studena mechanickými sponami, alebo za tepla v tepelne-lisovacích doskách. Nasadenie pásu zvládne s našimi pokynmi aj zákazník svojpomocne. PU dopravníkové pásy sa najčastejšie používajú v potravinárskom priemysle alebo v ľahších prevádzkach.

Montáž a servis gumových dopravníkových pásov

Montáž a servis gumových dopravníkových pásov vykonávame ako na našich výrobných pracoviskách, tak aj priamo v prevádzkach našich zákazníkov. Aké sú spôsoby spájania gumových dopravníkových pásov? Ako prebieha vulkanizácia pásu z gumy? Priebeh montáže u zákazníka.

Montáž a servis profilovaných dopravníkových pásov

Profilované dopravníkové pásy vhodné najmä pre strmú prepravu abrazívneho materiálu. Možnosti spájania poškodeného alebo úplne nového pásu. Informácie, ktoré by ste si mali premyslieť ešte pred zadaním zákazky.

Montáž a servis dopravníkových pásov z netkanej textílie

Čo všetko vydrží tento typ pásu? Kam sa najlepšie hodí, ako oňho starať, ako ho kvalitne opraviť alebo bezpečne vymeniť? Dopravníkové pásy z netkanej textílie a plsti sa používajú najmä v kombinácii s výsekovými nástrojmi, digitálnymi rezacími plotrami alebo na baliacich linkách krehkého tovaru.

Rezanie dopravníkových pásov na požadovaný tvar

Pripravíme vám dopravníkové pásy, upravené v súlade s atypickými požiadavkami, profesionálne narezané a bez drsných okrajov. Nezáleží na tom, či potrebujete pás dierovať alebo vyrezať štvorcové, obdĺžnikové alebo kruhové výrezy. Pásy režeme manuálne, na strojných rezačkách i vodným lúčom.

Osadzovanie gumových pásov unášačmi a vodiacimi klinkami

Zaistíme osadzovanie gumových pásov unášačmi a vodiacimi klinkami.

Vulkanizácia povrchu hnacích a transportných valcov

Zaistíme pogumovanie hnacích valcov vulkanizáciou a pomôžeme vám zabrániť stratám energie kvôli prekluzajúcemu hnaciemu valcu.

Obloženie bubnov hnacích valcov gumou

Preklzuje vám hnací valec? Každým dňom, keď odkladáte riešenie tejto situácie, prichádzate o výkon vášho dopravníka a zbytočne zvyšujete náklady na energiu. Obráťte sa na nás a my vykonáme nanesenie oderuvzdornej adhéznej gumy na hnacie alebo transportné valce.

Mobilné pásové dopravníky

Dodáme vám na mieru kompletné mobilné pásové dopravníky vrátane elektroinštalácie. Tento variabilný systém umožňuje konštrukciu dopravníka maximálne prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám.

Spájanie pásov mechanickými sponami

Dopravníkový pás, spojený mechanickými sponami, je určený pre prevádzku, kde je potrebné vymieňať pás svojpomocne (bez nutnosti nášho servisu) a zároveň nie je možné nasadiť pás na dopravník už spojený.

Osadzovanie dopravníkových pásov vlnovcami

Transportné pásy s navareným vlnovcom predstavujú výhodnú variantu pre prepravu sypkých materiálov, drobných dielov, chúlostivých plodín či potravín.