Služby ku kategórii: Hadice a ich kompletizácia

Vyrábame kovové flexi potrubie

Ohybné naťahovacie vzduchotechnické potrubie vyrobíme rýchlo a na mieru - aj v atypických priemeroch a v dĺžkach, takisto vo väčšom množstve (v desiatkach kusov).

Kompletizácia hadíc koncovkami pomocou spôn

Armovanie nízkotlakových hadíc profesionálnym spôsobom pomocou spôn. Či už zvolíte akýkoľvek typ nami dodávaných hadíc, vždy nájdeme riešenie pre upevnenie štandardizovanej koncovky. Čo je potrebné si premyslieť ešte pred objednávkou tejto služby? 

Manuálne rezanie hadíc na požadovanú dĺžku

V GUMEXE nemusíte odoberať celé balenia. Hadice krátime na požadovanú dĺžku. Režeme hadice zo všetkých dostupných materiálov, mimo hadíc s originálnym ukončením. Nezáleží na konštrukcii hadice - na požadovanú dĺžku vám pripravíme hadice bez výstuže aj hadice s oceľovou špirálou alebo opletom.

Skracovanie gumových profilov a hadíc na žiadanú dĺžku

Na sekanie hadice či profilu z mikroporéznej aj kompaktnej gumy využívame poloautomatickú pneumatickú sekačku, kde je rez vykonávaný pomocou noža pripojeného ku vzduchovému piestu.

Vykonávanie tlakovej skúšky hadíc

Aj keď pri kompletizácii tlakových hadíc s koncovkami dodržujeme predpísané pracovné postupy, vďaka automatizovanému skúšobnému zariadení vykonáme a doložíme potvrdenie o vykonaní skúšky konkrétneho kusu hadice s koncovkami hydrostatickým tlakom.

Meranie elektrickej vodivosti u nás zakúpených hadíc

Protokol o meraní vodivosti hadíc slúži ako deklarácia vodivosti hadice. Ak je hadica spojená so zemou (tzn. uzemnená), nedôjde k elektrickému výboju pri jej použití. Tento protokol o meraní vodivosti hadíc dodáme zákazníkovi na základe jeho požiadavky, ktorá musí byť predložená už v čase objednávky požadovanej hadice!

Osadzovanie hydraulických hadíc

Hydraulická hadica sa stane dokonalou, až so správnou koncovkou. Zverte svoje požiadavky na hydraulické hadice s koncovkami do našich rúk. Vyberieme pre vás ten najvhodnejší spoj a vaše hadice profesionálne zaarmujeme.

Osadzovanie hadíc SIGMA

Hadica SIGMA je najodolnejšia hadica pre transport sypkých látok, preto je potrebné použiť špeciálnu prírubovú koncovkou. Koncovku na hadicu profesionálne osadíme pomocou skrutiek.

 

Osadzovanie potravinárskych hadíc nerezovými koncovkami

Pomôžeme vám vybrať správnu koncovku pre potravinárske hadice a profesionálne ich osadíme. Používame len nezávadné materiály. Spojky a spony pre potravinárske hadice sú vždy vyrobené z materiálov, ktoré sú určené pre styk s potravinami. Najčastejšie používané a tiež najvhodnejšie sú nerezové koncovky.

Rezanie hadíc na sekacom stroji

Potrebujete veľmi rýchlo narezať hadicu alebo nasekať plastové rúrky na požadovanú dĺžku? Naša plne automatická sekačka vám zaistí čistý rez a postráži presné rozmery sekanej hadice. Nasekáme hadice zo sortimentu Gumexu, aj vaše vlastné.

Drôtovanie hadíc

Pomocou drôtovania spájame ploché hadice na dopravu tlakového vzduchu, vody, umelých hnojív alebo chemických roztokov s požiarnou alebo agro koncovkou. Ploché hadice sú veľmi obľúbené pre svoju flexibilitu, ľahkú skladovateľnosť a nízku hmotnosť..

Lisovanie koncoviek na nízkotlakové hadice

Nízkotlakové priemyselné hadice lisujeme na hydraulickom lise až do vnútorného priemeru 4", tzn. do DN 102 mm. Skladom držíme najširší sortiment hadíc, koncoviek a objímok, ktoré sú určené na prepravu tekutín alebo vzduchu. Hadicu aj koncovku volíme podľa prepravovaného média.

Osadzovanie fekálnych savíc koncovkami

K armovaniu fekálnych savíc používame nerezové pásky Normetta. Najčastejšie armujeme pákové koncovky, skrutkovacie koncovky, koncovky Perrot, Ferrari, Bauer alebo požiarne STORZ AGRO koncovky. Konečné využitie kvalitne osadených fekálnych savíc: pre fekálne, poľnohospodárske, hasičské aj komunálne vozidlá, zavlažovanie a stavebnú techniku.

Osadzovanie hadíc na chemikálie

Najbezpečnejšou kompletáciou hadice na chemikálie s koncovkami je zalisovanie s použitím nerezových objímok. Pokiaľ je potrebné osadiť hadice koncovkami až potom, čo sú umiestnené v prevádzke, odporúčame použiť nerezové pevnostné SUPRA spony

Osadzovanie hadíc na pieskovanie koncovkami

Vykonávame osadzovanie hadíc na pieskovanie koncovkami. Ponúkame širokú škálu služieb pre výrobky určené na pieskovanie alebo abrazívne tryskanie.

Osadzovanie koncoviek na hadice na betón

Vykonávame osadzovanie koncoviek na hadice na betón. O čo ide pri osadzovaní koncoviek na hadice pre betóny a omietkové zmesi? O bezpečnosť. Len vhodne skombinovaná hadica s koncovkou, ktoré boli zalisované podľa predpísaných parametrov, vám zaručí bezproblémovú prevádzku.

Osadzovanie koncoviek na hadice na sypké látky

Dodáme vám nielen hadice na výtlak sypkých abrazívnych látok, ale zaistíme aj správny spôsob ich osadenia. Budete tak mať záruku, že presýpanie alebo stáčanie vysoko abrazívneho materiálu prebehne bezpečne.

Osadzovanie parných hadíc bezpečnostnými koncovkami

Jedine správne osadené koncovky dokážu vyrovnať zväčšovanie a zmenšovanie objemu parnej hadice, neskúšajte koncovky na hadicu na nasýtenú paru lisovať! Dodáme vám parné hadice s koncovkami, ktoré sú prichytené špeciálnymi montážnymi objímkami.

Osadzovanie tlakovonasávacích hadíc koncovkami

Tlakosacie hadice pre dopravu kvapalných médií, najčastejšie olejov, osadzujeme všetkými typmi hadicových koncoviek. Zvoľte koncovku, ktorú potrebujete a zvyšok nechajte na nás.

Osadzovanie tlakosacích hadíc pomocou objímok

Vykonávame osadzovanie tlakosacích hadíc pomocou objímok.

Osadzovanie vzduchotechnických hadíc koncovkami

Vykonávame osadzovanie vzduchotechnických hadíc koncovkami.

Rezanie kovových hadíc karbofrézkou

Rýchle a pritom bezpečné krátenie kovových hadíc.

Rezanie plastového potrubia

Na rezanie plastových rúr využívame špeciálnu pílu, vybavenú potrebnými reznými kotúčmi. Objednávkou tejto služby priamo u nás ušetríte za nástroj, ktorý by ste používali možno len zriedka.

Osadzovanie teflónových rúrok s nerezovým opletom koncovkami

Teflonové trubičky s nerezovým opletem lisujeme a osazujeme tradičně koncovkami z oceli nebo nerezu. Dodáváme již hotový komplet, zalisovanou teflonovou trubičku s objímkou z oceli nebo nerezu a odpovídající koncovkou.

Osadzovanie kompozitných hadíc koncovkami

Kompozitné hadice s koncovkami vyžadujú kompletizáciu v špecializovanej dielni.
V oddelení výroby GUMEXU Strážnice vykonávame profesionálne osadenie kompozitných hadíc vhodnými koncovkami.

Skracovanie hadíc orezávaním na tŕni

Rezanie hadíc orezávaním na tŕni vykonávame za pomoci silonových tŕňov na upravenom sústruhu. Aby bol rez čistý a presný, upravujeme jednotlivé tŕne tak, aby ich priemer zodpovedal vnútornému priemeru hadice