Hadice a ich kompletizácia

Kompletizácia hadíc koncovkami pomocou spôn

Armovanie nízkotlakových hadíc profesionálnym spôsobom pomocou spôn. Či už zvolíte akýkoľvek typ nami dodávaných hadíc, vždy nájdeme riešenie pre upevnenie štandardizovanej koncovky. Čo je potrebné si premyslieť ešte pred objednávkou tejto služby? 

Manuálne rezanie hadíc na požadovanú dĺžku

V GUMEXE nemusíte odoberať celé balenia. Hadice krátime na požadovanú dĺžku. Režeme hadice zo všetkých dostupných materiálov, mimo hadíc s originálnym ukončením. Nezáleží na konštrukcii hadice - na požadovanú dĺžku vám pripravíme hadice bez výstuže aj hadice s oceľovou špirálou alebo opletom.

Osadzovanie hydraulických hadíc

Hydraulická hadica sa stane dokonalou, až so správnou koncovkou. Zverte svoje požiadavky na hydraulické hadice s koncovkami do našich rúk. Vyberieme pre vás ten najvhodnejší spoj a vaše hadice profesionálne zaarmujeme.

Osadzovanie hadíc SIGMA

Hadice SIGMA je nejodolnější hadice pro transport sypkých látek, proto je potřeba použít speciální přírubovou koncovkou. Koncovku na hadici profesionálně osadíme pomocí šroubů.

 

Osadzovanie potravinárskych hadíc nerezovými koncovkami

Pomôžeme vám vybrať správnu koncovku pre potravinárske hadice a profesionálne ich osadíme. Používame len nezávadné materiály. Spojky a spony pre potravinárske hadice sú vždy vyrobené z materiálov, ktoré sú určené pre styk s potravinami. Najčastejšie používané a tiež najvhodnejšie sú nerezové koncovky.

Vykonávanie tlakovej skúšky hadíc

Bojíte se, že vám při manipulaci s kompozitní hadicí vyteče ven nebezpečná tekutina? U nás nemusíte. V GUMEXU provádíme díky plně automatizovanému zkušebnímu zařízení zkoušky hadic hydrostatickým tlakem. 

Rezanie hadíc na sekacom stroji

Potrebujete narezať hadicu na požadovanú dĺžku? K dispozícii máme sekacie stroje, ktoré vám zaistia čistý rez a postrážia presné rozmery sekanej hadice. Narežeme vám ako materiál, ktorý u nás v Gumexe zakúpite, tak váš vlastný.

Drátkovanie hadíc

Pomocou drátkovania spájame ploché hadice na dopravu tlakového vzduchu, vody, umelých hnojív alebo chemických roztokov s požiarnou alebo agro koncovkou. Ploché hadice sú veľmi obľúbené pre svoju flexibilitu, ľahkú skladovateľnosť a nízku hmotnosť..

Lisovanie koncoviek na nízkotlakové hadice

Nízkotlakové priemyselné hadice lisujeme na hydraulickom lise až do vnútorného priemeru 4", tzn. do DN 102 mm. Skladom držíme najširší sortiment hadíc, koncoviek a objímok, ktoré sú určené na prepravu tekutín alebo vzduchu. Hadicu aj koncovku volíme podľa prepravovaného média.

Osadzovanie fekálnych savíc koncovkami

K armovaniu fekálnych savíc používame nerezové pásky Normetta. Najčastejšie armujeme pákové koncovky, skrutkovacie koncovky, koncovky Perrot, Ferrari, Bauer alebo požiarne STORZ AGRO koncovky. Konečné využitie kvalitne osadených fekálnych savíc: pre fekálne, poľnohospodárske, hasičské aj komunálne vozidlá, zavlažovanie a stavebnú techniku.

Osadzovanie hadíc na chemikálie

Najbezpečnejšou kompletáciou hadice na chemikálie s koncovkami je zalisovanie s použitím nerezových objímok. Pokiaľ je potrebné osadiť hadice koncovkami až potom, čo sú umiestnené v prevádzke, odporúčame použiť nerezové pevnostné GBS spony

Osadzovanie hadíc na tryskanie koncovkami

Provádíme osazování hadic na tryskání koncovkami. Nabízíme širokou škálu služeb pro výrobky určené pro tryskání nebo pískování.

Osadzovanie koncoviek na hadice na betón

Vykonávame osadzovanie koncoviek na hadice na betón. O čo ide pri osadzovaní koncoviek na hadice pre betóny a omietkové zmesi? O bezpečnosť. Len vhodne skombinovaná hadica s koncovkou, ktoré boli zalisované podľa predpísaných parametrov, vám zaručí bezproblémovú prevádzku.

Osadzovanie koncoviek na hadice na sypké látky

Dodáme vám nielen hadice na výtlak sypkých abrazívnych látok, ale zaistíme aj správny spôsob ich osadenia. Budete tak mať záruku, že presýpanie alebo stáčanie vysoko abrazívneho materiálu prebehne bezpečne.

Osadzovanie parných hadíc bezpečnostnými koncovkami

Jedině správně osazené koncovky dokážou vyrovnat zvětšování a zmenšování objemu parní hadice, nezkoušejte koncovky na hadici na nasycenou páru lisovat! Dodáme vám parní hadice s koncovkami, které jsou přichyceny speciálními montážními objímkami.

Osadzovanie tlakosacích hadíc koncovkami

Tlakosací hadice pro dopravu kapalných médií, nejčastěji olejů, osazujeme všemi typy hadicových koncovek. Zvolte koncovku, kterou potřebujete a zbytek nechte na nás.

Osadzovanie tlakosacích hadíc pomocou dláh

Provádíme osazování tlakosacích hadic pomocí skořepin.

Osadzovanie vzduchotechnických hadíc koncovkami

Provádíme osazování vzduchotechnických hadic koncovkami.

Rezanie kovových hadíc karbofrézkou

Provádíme řezání kovových hadic karbofrézkou.

Rezanie plastového potrubia

Na řezání plastových trubek využíváme speciální pilu, vybavenou potřebnými řeznými kotouči. Objednávkou této služby přímo u nás ušetříte za nástroj, který byste používali třeba jen zřídka.

Osadzovanie teflónových rúrok s nerezovým opletom koncovkami

Teflonové trubičky s nerezovým opletem lisujeme a osazujeme tradičně koncovkami z oceli nebo nerezu. Dodáváme již hotový komplet, zalisovanou teflonovou trubičku s objímkou z oceli nebo nerezu a odpovídající koncovkou.

Osazování kompozitních hadic koncovkami

Kompozitní hadice s koncovkami vyžadují kompletaci ve specializované dílně.
V oddělení výroby GUMEXU Strážnice provádíme profesionální osazení kompozitních hadic vhodnými koncovkami.