Ponuka tovaru a služieb je platná len pre registrovaných podnikateľov (firmy a živnostníkov). Pre zaslanie objednávky sa musíte prihlásiť.

TECHNICKÉ FÓLIE - ktorá je tá pravá

Transparentné fólie hladké alebo dezénované sú určené pre použitie v galantérnom priemysle, pre vákuovo tvarované obaly drobných výrobkov elektronického a strojárskeho priemyslu, na výrobu obalov pre spisy, štítky atď.

Farebné fólie sú určené k aplikáciám na galantérne výrobky, ktoré nie sú dlhodobo namáhané poveternostnými vplyvmi. Fólie sú hladké alebo dezénované.

Fólie pre špeciálne použitie sú vyrábané pre konkrétne účely napr. Na výrobu okien stanov, urologických vakov, dielcov pre automobilový priemysel, protiprievanových zábran, nafukovacích predmetov atď. Tieto fólie majú špeciálne úpravy napr. Mrazuvzdornosť, UV stabilitu, nehorľavosť.

Fólie dodávame aj vo forme narezaných pásikov. Pásky sú používané pre povrchovú ochranu súčastí proti poškodeniu, ako upínacie pásky pre záhradkárske účely, k fixácii káblov, k vytyčovaniu alebo značeniu výkopov, k obšívaniu alebo vystuženiu galantérnych výrobkov.

Fólie je môžné strihať, rezať, zošívať, zlepovať alebo vysokofrekvenčne zvárať.