Nosné konzoly na montáž protiprievanovej clony vyrábame na zákazku v GUMEXE

Protiprievanové závesy z PVC pásov pripravujeme pre našich zákazníkov najčastejšie na mieru. PVC fólie sú najprv upevnené pomocou nitov na portoch a potom zavesené na držiak portov z nerezovej ocele. Jednotlivé fóliami osadené porty je potrebné nainštalovať tak, aby sa susedné porty vzájomne prekrývali, aby mali vždy jeden až tri „zuby“ na držiaku portov spoločné. Tento spôsob inštalácie potom uľahčí situáciu, keď stačí vymeniť jeden poškodený pás fólie bez toho, aby bolo nutné z držiaka odobrať postupne všetky porty.

Nosné konzoly

Ako vyriešiť nosnú časť fóliovej protiprievanovej clony?

Nosný prvok na zavesenie fólií na murovanú budovu alebo budovu opláštenú sendvičovým plechovým profilom predstavuje nosná konzola. Oceľové nosné konzoly pre protiprievanové závesy vyrábame na zákazku a potom ich tiež nainštalujeme.

Pošlite nám dopyt

Nosná konzola je u nás vyrobená v niekoľkých variantoch:

  • Konzola pre veľké zaťaženie (jedná sa o konzoly s podperou, ktoré sa vyznačujú vyššou nosnosťou). Táto záťažová konzola so vzperou je tiež vhodná pre väčšiu šírku otvoru.
  • Nosná konzola bez podpier je druhým variantom konzoly na zavesenie fólií. Konzola bez podpery je vhodná pre menšiu šírku otvoru, cca do 3 m. 

Pri návrhu konzoly je potrebné zohľadniť aj výšku otvoru, požadované prekrytie a hrúbku fólií.

Ak nosné konzoly potrebujete zhotoviť v inom rozmere, než v akom ich ponúkame v našom e-shope, obráťte sa na našich špecialistov predaja, radi vám pomôžu zvoliť optimálny variant podľa vašich požiadaviek.

Potrebujete si fóliovú clonu odsunúť, aby bol priechod po určitú dobu v celej šírke bez fólií?

Využite systém posuvného pojazdu PVC pásov:

  • koľajnicu posuvného pojazdu si môžete sami upevniť na strop či na stenu
  • alebo sa obráťte na našu zákaznícku linku +421 249 683 813 a skonzultujte technické detaily so špecialistami predaja. Naši montéri vám potom posuvný systém nainštalujú priamo u vás v prevádzke.

Výroba konzoly na mieru

Využiť môžete aj naše ďalšie služby: