Osadzovanie fekálnych savíc koncovkami

Osadzovanie fekálnych savíc koncovkami v GUMEXEK armovaniu fekálnych savíc používame nerezové pásky Normetta. Najčastejšie armujeme pákové koncovky, skrutkovacie koncovky, koncovky Perrot, Ferrari, Bauer alebo požiarne STORZ AGRO koncovky. Hadice osadzujeme všetkými typmi koncoviek z našej ponuky alebo koncovkami dodanými zákazníkom.

Naši zákazníci zvyčajne volia osadenie pomocou nerezovej pásky NORMETTA. Plastová fekálne savica je za horúca nasadená na koncovku a pomocou pások NORMETTA je zafixovaná ku koncovke.

Pomôžeme s výberom správneho osadenia

Potrebujeme k tomu od vás poznať iba:

Ak predpokladáte, že hadice budete v dohľadnej dobe skracovať alebo chcieť osadiť inú koncovkou odporúčame upevniť spoj rozoberateľnými pevnostnými sponami typu GBS.

Pošlite nám dopyt

Využitie kvalitne osadených fekálnych savíc

Naši zákazníci najčastejšie používajú kvalitne osadené fekálne savice pre fekálne, poľnohospodárske, hasičské a komunálne vozidlá, zavlažovaciu a stavebnú techniku.

  • Fekálne savice v priemeroch od 25 do 52 mm sú využívané najmä pre menšie sacie kalové čerpadlá.
  • Komplety s hadicami s vnútorným priemerom 76 až 110 mm sú určené pre profesionálne fekálne vozy na čistenie žúmp či kanalizácií.
  • Fekálne savice s priemerom nad 110 mm sa osvedčili na veľké čerpadla do nádrží či chladiacich nádrží.

Vykonávame osadzovanie fekálnych savíc koncovkami v GUMEXE

Osadzovanie fekálnych savíc koncovkami v GUMEXE.

Vykonávame osadzovanie fekálnych savíc koncovkami Perrot, Ferrari a ďalšími typmi profesionálnych koncoviek na sacie hadice.

Poznáte výhody obľúbenej kĺbovej spojky talianskeho typu?