Boli ste s nami spokojní? Podporte nás online!

Hodnotenie GUMEX

Sme tu pre vás a pri všetkom čo robíme, myslíme práve na vás - našich zákazníkov. Týmto by sme vás chceli požiadať, myslite aj vy na nás a ohodnoťte nás verejne na Google. K udeleniu ocenenia potrebujete mať na Google vlastný účet.

Pokiaľ máte pripomienky a námety k vylepšeniu budeme radi, keď nám dáte šancu k náprave a napíšete najprv na naše zákaznícke oddelenie

Kde pridať päťhviezdičkové hodnotenie :-)

Okrem hviezdičiek môžete pridať aj slovné hodnotenie - to pomôže aj ďalším zákazníkom pri voľbe toho správneho dodávateľa. Môžete napríklad oceniť široký výber hadíc, gumových profilov, alebo ochotu personálu na pobočke.

Google odkazy pre hodnotenie

Boli ste príjemne prekvapení prístupom konkrétneho špecialistu?

Pochváľte ho! Aj v dnešnom rýchlom svete, plnom konkurencie a časového tlaku sme všetci stále len ľudia. Každého poteší pochvala. Ocenenie pošlite na naše zákaznícke oddelenie, odovzdáme ho konkrétnym zamestnancom a tiež ich nadriadeným. Svojho obľúbeného špecialistu tak potešíte a dáte mu príjemnú spätnú väzbu, že to čo robí, robí dobre.

Niečo sa nám nepodarilo?

Napíšte najlepšie priamo na naše zákaznícke oddelenie. Veľmi si vážime vašu spätnú väzbu a každému námetu sa venujeme. Akékoľvek nedostatky riešime so zodpovednými kolegami a hľadáme chyby v systéme tak, aby sa podobná situácia neopakovala.

Venujeme sa ale všetkým pripomienkam a riešime aj námety na zlepšenie prostredia pri čakaní, alebo orientácie na pobočkách.