Polepovanie násypiek oderuvzdornou gumou

Dokážeme ochrániť vnútorné steny násypiek proti oderu pri preprave materiálu. Steny zásobníka zameriame a polepíme podľa požiadavky oderuvzdornou gumou..

Naši zákazníci sa nám zverujú, že už vyskúšali veľa rôznych spôsobov ochrany zásobníkov a násypiek. Najvhodnejšie, ale tiež najnákladnejšie sa im javí obloženie polyuretánom. Oveľa dostupnejší spôsob ochrany násypníkov je využiť unikátne mechanické vlastnosti oderuvzdorných gúm a polepiť nimi násypníky alebo plochy namáhané zvýšeným odieraním.

Túto službu poskytujeme aj pre malé výrobné zákazky – obráťte sa na nás aj vtedy, ak potrebujete iba pár kusov výrobku. Môžete sa potom rozhodnúť podľa našej konkrétnej kalkulácie.Výhody polepenia násypníkov gumou 

  • zvyšuje životnosť násypníka
  • zamedzuje poškodeniu sypaného materiálu
  • znižuje hluk

Nechajte to na profesionáloch

  • Všetko pre vás zariadime na mieru buď u nás v dielni, alebo priamo vo vašej prevádzke. 
  • Poradíme si s komplikovanými vnútornými priestormi sýpky.

Pošlite nám dopyt

V nižšie uvedenom príklade sme využili gumu A160. Táto guma v šedej farbe má totiž skvelú vlastnosť - vynikajúcu odolnosť voči oderu. S úspechom možno aplikovať tiež gumu A560 vo farbe béžovej, gumu RED STAR vo farbe červenej alebo čiernu gumu BLACK STAR. Pre veľmi namáhané plochy dokážeme dodať tiež kombináciu týchto materiálov zlepených do sendviča.

Pozrite sa na jednu z našich realizácií

Polepovanie násypiek oderuvzdornou gumou

1) Takto vyzeral triedič sypkého materiálu po nátere primerom. 2) Dielce z elastickej PARA gumy A160 pre obkladanie triedičky bolo potrebné pripraviť naozaj presne. 3) Nanášanie lepidla na obkladané vnútorné kovové plochy nádrže prebiehalo aj vo výške.

1) Nanášaniu lepidla okolo vnútorných otvorov bolo treba venovať veľkú pozornosť. 2) Dielce z elastickej PARA gumy A160 pre obkladanie triedičky bolo potrebné pripraviť naozaj presne. 3) Nanášanie lepidla na obkladané vnútorné kovové plochy nádrže prebiehalo aj vo výške.

1) Pri postupnom vytláčaní prípadných vzduchových bublín v nalepenej gume pomocou valčeka sa montéri musia obrniť trpezlivosťou. 2) Celá vnútorná strana zásobníka je konečne obložená. 3) Záverečný pohľad zhora na gumené obloženie vnútorných stien triediča.