Prečítajte si aj české Géčko č. 31

V najnovšom Géčka 11 si prečítate o histórii vzniku GUMEXU z pohľadu jeho zakladateľov a v článku nájdete aj fotografický  pohľad do pobočiek v minulosti a dnes. Titulná strana časopisu

Dozviete sa v ňom aj, čo všetko vám vyrobíme v slovenskom GUMEXE na mieru, aké výrobné technológie máme na jednotlivých pobočkách alebo o tom, že sme začali vlastnú výrobu vzduchotechnických hliníkových hadíc SEMI ALG. Ako vždy nechýbajú ani zaujímavé rozhovory ...

materiály NBR jeho vlastnostiach a použití spolu s prehľadnou porovnávacou tabuľkou sa dozviete v ďalšom článku. Poradíme vám aj čo môžete urobiť, aby ste zvýšili bezpečnosť pracoviska.

Aj silikónové profily môžu byť farebné a prispôsobené presne vašim požiadavkám. Viac o rôznych farebných variáciách profilov sa dozviete na dvojstrane, ktorá je venovaná tejto téme.

V tomto čísle sme nezabudli ani na hadice, tentokrát sme sa venovali transparentným potravinárskym hadiciam. Fotopríbeh vám zase ukáže výmenu poškodeného dopravníkového pásu a dozviete sa aj ako vám vieme uľahčiť príjem tovaru na sklad.

Potrebujete k výrobku aj rozmerový protokol? Kedy vykonávame premeranie s naším novým meracím zariadením - 2D kamerovým profilprojektorom? Túto informáciu sme si nechali na záver - ale môže byť pre niekoho z vás práve tá prvá a najdôležitejšia! Stačí, keď sa v Géčku pozriete na zadnú obálku - a ste razom „v obraze“!

Ako vždy nechýbajú ani zaujímavé rozhovory ...

Veríme, že sa vám Géčko 11 bude páčiť a nájdete si v ňom zaujímavú tému aj pre vás.

Váš GUMEX

Firemný časopis Géčko začal pôvodne vychádzať pre našich zákazníkov v Česku.

V októbri 2021 vychádza už jeho 31. číslo. V elektronickej podobe si ho môžete pozrieť a prečítať, dozviete sa v ňom:

 

Veľa zaujímavých informácií o fóliách do dverí a brán v článku Ochrana, která se vyplatí. Z hadíc sme sa tentokrát zamerali na nové druhy potravinárskych hadíc v našom sortimente, ktoré nahradili nedostatkové na trhu. Od hadíc nie je ďaleko k rýchlospojkam, tentokrát sme napísali o spojkách KAMLOK v rubrike Hadicové spojky a šroubení. Porovnali sme pre Vás niekoľko druhov olejuvzdorných gúm a v časti Novinky z výroby zase výrobu tesnení na výsekovom lise a plotri. Z materiálov, ktoré máme v ponuke nájdete v novom českom Géčku ešte v sekcii Sledujeme pro vás vodné filtre a nasiakavé materiály.

 

K tomu zaujímavé rozhovory. Nové české Géčko si  môžete prelistovať a prečítať tu:

Chcete sa poradiť?

Máte otázku? Sme tu pre vás!

Zavolajte: +421 249 683 813

Napíšte: gumex@gumex.sk

?