Hadica na paru SOFFIONE/17, 76/96mm
Kód produktu: 00257076
17bar, EPDM, 2 oceľové oplety, -40°C/+210°C (krátkodobo +230°C), čierna
Podrobný popis
Balenie a množstvo
Nemusíte odobrať celé balenie.
Balenie
60,00 m
Minimálny odber a podmienky
Minimálny odber
Bez obmedzenia
Podmienky icon-offer-box-stock-dark Položka s limitom zostatkového množstva.
Bez obmedzenia
Doručenie
Expedujeme ihneď
Predajne
Predajne od 18. 5. 2026
Skladom icon-offer-box-stock-dark 131,00 m icon-offer-box-stock-dark CZ a SK sklady dohromady.
Cena je dostupná po prihlásení
Produkt upravíme na mieru
Služby
Služby
Podrobný popis
Príslušenstvo (2)
Technická dokumentácia (1)
Prečítajte si
SOFFIONE/17 - HADICA NA PARU
Doprava nasýtenej pary a horúcej vody a vzduchu.
Technické parametre:
  • duša: čierna, hladká, EPDM
  • výstuž: 2 výplety oceľovým drôtom
  • obal: čierny, hladký s odtlačkom textilu, EPDM
  • poruchový tlak: 170 bar
  • farba: čierna
  • pracovná teplota pre nasýtenú paru: -40 °C/+210 °C​ (krátkodobo +230°C)
Hadicu odporúčame použiť aj pri spojení kompresora ťahača a cisterny na sypké látky.
Využite našich služieb a nechajte si pripraviť hadicu na mieru vrátane osadenia koncovkami.
Prehľad vlastností
Vnútorný priemer:
76 mm
Vonkajší priemer:
96 mm
Pracovný tlak:
17 bar
Poruchový tlak:
170 bar
Polomer ohybu:
532 mm
Materiál duše:
EPDM
Materiál obalu:
EPDM
Pracovná teplota:
-40/+210 °C