Profily v metráži porézne

Zlepovanie profilov do požadovaných tvarov

Pryžové profily spojujeme na zakázku lepením. Tento druh spoje zabrání nežádoucím ztrátám kapaliny nebo plynu a předchází propustnosti. V porovnání s ostatními metodami spojování dochází při přesném slepení k rozložení statického i dynamického zatížení a napětí na celkovou plochu spoje.

Rezanie hadíc na sekacom stroji

Potrebujete narezať hadicu na požadovanú dĺžku? K dispozícii máme sekacie stroje, ktoré vám zaistia čistý rez a postrážia presné rozmery sekanej hadice. Narežeme vám ako materiál, ktorý u nás v Gumexe zakúpite, tak váš vlastný.

O-krúžky a ich zákazková výroba

Tieto kruhové tesniace prvky vám naši montéri výroby vyrobia v požadovaných rozmeroch a v najkratšom možnom termíne. Je to aj najrýchlejší spôsob, ako si zabezpečiť ľubovoľný O-krúžok z metráže pokiaľ dôjde napr. k havárii, keď ho nemáte skladom.

Rezanie profilov na sekacom stroji

Potrebujete narezať profily na požadovanú dĺžku? K dispozícii máme automatickú deličku (priemyselný sekací stroj), ktorý vám zaistí čistý rez a postráži presné rozmery sekanej hadice. Narežeme vám ako profil, ktorý u nás v GUMEXE zakúpite, tak aj váš vlastný.