Potrebujete atypické časti alebo špeciálne diely z gumy alebo plastu?

Možno aj vy hľadáte určitý výrobok, ktorý sa nedá dostať na trhu, a napriek tomu ho nutne potrebujete. Alebo už existuje náš alebo váš polotovar, ale je nutné ho upraviť iným ako obvyklým spôsobom. Prípadne máte vo vašej prevádzke prvok, ktorý vyžaduje účinnú zmenu. Zháňate iba niekoľko kusov, alebo chcete vyrobiť sériu? Naša výroba na objednávku a špeciálne technické riešenia sa môžu osvedčiť aj u vás.

 

Pošlite nám dopyt

 

Pomôžeme vám:

  • Využívame odborné znalosti i praktické skúsenosti našich špecialistov výroby, ale aj rokmi preverených odborníkov, našich dodávateľov.
  • Atypický dopyt konzultujeme s kvalifikovanými projektantmi i konštruktérmi. Máte tak záruku, že konečné riešenie je posudzované aj z hľadiska nutnosti dodržania technickej bezpečnosti, trvanlivosti a životnosti finálneho výrobku. Títo experti sa zaoberajú konštrukciou výrobkov a technických zariadení pre strojné, stavebné, elektrotechnické, energetické, tlakové, chemické, dopravné a mnohé ďalšie odbory.
  • Je možné, že spojením všetkých dostupných materiálov a know-how nás aj našich dodávateľov vznikne výrobok, ktorý bude zaujímavý aj pre širší okruh zákazníkov, a jeho hromadná výroba umožní znížiť celkové obstarávacie náklady a tým aj cenu.

Od vás iba potrebujeme:

  • Špecifikáciu požadovaného výrobku alebo prevádzkového riešenia (napr. zefektívniť prepravu konkrétnych produktov v určitom priestore).
  • Popis potrebnej zmeny doposiaľ používaného produktu s objasnením požadovanej funkčnosti.
  • Otestovanie vzorky priamo vo vašej prevádzke potom, čo spoločne s vami aj s našimi dodávateľmi nájdeme nové riešenie a navrhovaný výrobok splnil v našom testovacom prostredí všetky požadované parametre (príklad: atypické tesnenie).

Atypické výrobky

Ak zháňate spoľahlivého dodávateľa aj pre veľmi špecifické zákazky, stačí len poslať dopyt – výrobky špeciálneho určenia sú pre nás výzvou!