Osadzovanie koncoviek na hadice na betón

Hadice pre domiešavače betónu s pumpou, ručné pumpy alebo pre stacionárne čerpadlá betónu musia mať napojené koncovky tak, aby bola zaručená maximálna bezpečnosť obsluhujúcich pracovníkov a bezproblémová prevádzka - a to vám pomocou našej služby zabezpečíme.

Koncovky, ktorými osadzujeme betónové hadice, sú určené a predpísané presne pre daný spôsob využitia. Berieme pritom samozrejme do úvahy aj najvyšší prípustný pracovný (pri doprave betónu a pilotáže pod tlakom i poruchový) tlak.
 

Pošlite nám dopyt

Aké tlakové hadice pre betónové zmesi osadzujeme?

  • hadica SM40 - určená pre transport betónu, omietkových zmesí, sadry alebo cementu a vydrží pracovný tlak až 40 bar
  • špeciálnu, veľmi kvalitnú tlakovú hadicu 740 AA pre ťažké betónové čerpadlá 

Hadicu SM40 si tiež môžete objednať v prevedení komplet, tzn. už osadenú oceľovými koncovkami Kamlok betón.  

Čím je pre vás tento komplet výhodný? 

Túto hadicu na čerpanie betónu možno prepojiť napríklad až do dĺžky 120 m v celku (napríklad pri nutnosti dopravy betónu do vyšších podlaží). Alebo naopak - rovno na stavbe, v prevádzke - rýchlo, jednoducho a úsporne vyriešite situácii, keď poškodenú časť hadice na betón ľahko vymeníte bez nutnosti nahradzovať celkovú dĺžku.

Armujeme takisto hadice na omietanie - napr. hadicu SMK , ktorá je vhodná pre dopravu a striekanie suchých omietkových zmesí a betónov a vydrží pracovný tlak 10 bar. Túto hadicu osadzujeme koncovkami vo všetkých ponúkaných variantoch – s ID 32, 40, 50, 60 i 65 mm. 

Koncovky KAMLOK, ktoré používame pri lisovaní na hadice na betón a betónové zmesi, majú integrovaný bezpečnostný krúžok, ktorý zvyšuje bezpečnosť pri používaní tohto typu hadice.

Máte problémy s poškodenými hadicami na čerpanie alebo domiešavanie betónu? Premýšľate, čo s nimi?

Ponúkame vám možné riešenie pre hadice „betonky“ do 40 bar - vymeníme chybné koncovky alebo vyrežeme poškodené časti hadice a následne nalisujú nové bezchybné koncovky. 

Vaše ručné alebo stacionárne pumpy na betón budú zase plne funkčné!