Osadzovanie hadíc na pieskovanie koncovkami

Osazování hadic na tryskání koncovkamiVykonávame osadzovanie hadíc na abrazíva koncovkami. Ponúkame širokú škálu služieb pre výrobky určené na abrazívne tryskanie alebo pieskovanie.

Aj keď je osadenie hadíc koncovkami na abrazívne čistenie ľahké, radi pre vás túto službu urobíme. 
V prípade potreby hadice pred osadením skrátime na na požadovanú dĺžku, zmotáme do zvitku a konce vybavíme koncovkami určenými na vzájomné prepojenie alebo napojenie na tryskač alebo koncovku.

Pošlite nám dopyt

Prečo je vhodné použiť originálne koncovky na hadice na pieskovanie?

Koncovka je upevnená na hadicu z vonkajšej časti hadice a upevnená aretačnými skrutkami. Prepravované abrazíva tak nenarážajú na prekážku v podobe spojky, nie je brzdené a neznižuje tak pieskovací výkon. V neposlednom rade prispieva koncovka tiež k dlhšej životnosti hadice. Hadica je najviac obrusovaná buď v ohyboch alebo v miestach, kde je použitá nevhodná prepojka. Zdanlivo nákladná položka, v podobe originálnej spojky, sa v bežnej prevádzke vždy oplatí. 

Hadica na čistenie abrazívomOsazování hadic na tryskání koncovkami

Hadice na abrazíva sa používajú pri úprave povrchu kovov pred nanášaním antikorózneho nástreku alebo zinkovaním. Vďaka abrazívu, ktoré prúdi vo vysokej rýchlosti hadicami, je oceľový diel ľahko zbavený nečistôt i korózie. Ako abrazivo slúžia rôzne typy a zrnitosti pieskov, brokov, či korundu.

Čistiť abrazívom materiály je možné podľa požadovaného stupňa čistoty - od ľahkého otryskania až po precízne čistý povrch. Pieskovanie sa používa aj v reklamnom priemysle - na sklo, kovy alebo pri reštaurovaní.

V GUMEXE dodávame hadice na vedenie abrazíva pri pieskovaní- tzv. tryskacie alebo pieskovacie hadice; hadice pre spätný odvod abrazíva do zásobníka i gumy v roliach odolné abrázií, ktorými sa obkladajú steny tryskacích komôr, alebo vyrezávame na mieru a polepujeme vnútorné priestory malých pieskovačiek.

Osazování hadic na tryskání koncovkami