Gumové brity na snehové radlice

Pripravíme pre vás gumové brity na mieru pre vaše snehové radlice s potrebnými rozmermi aj otvormi. Doprajte svojim strojom kvalitné brity, ktoré ochránia vaše radlice aj vozovku pred poškodením.

gumové brity na snehové radlice

Pošlite nám dopyt

 

Gumové brity na upratovanie snehu i neporiadku

Gumové brity na radlice sa najčastejšie používajú pri upratovaní snehu. Brity namontované na kovovej časti radlíc pomáhajú odstrániť tiež nánosy bahna, mokrých a hnijúcich odpadov po všetkých nadmerných dažďových zrážkach, na staveniskách alebo v poľnohospodárskych prevádzkach. Brity na radlice dodávame z gumy i polyuretánu. 

V praxi osvedčený materiál

Dodávame gumové brity v dvoch variantoch: s úkosom a bez úkosu. Brity sa líšia len tvarom a rozmermi, materiál je zhodný a overený dlhodobou praxou:

  • špeciálna oderuvzdorná guma
  • zalisované textilné vložky zvyšujú odolnosť

Pre klasické aplikácie - upratovanie snehu za pomoci priemyselných radlíc sa najviac osvedčili gumové brity s úkosom v hrúbkach 30 a 40 mm

Favorit je 250 mm vysoká gumová snehová radlica s hrúbkou 30 mm. Radlice na sneh pre štvorkolky alebo iné menšie stroje sú zvyčajne v hrúbke 20 mm.

Prípravu britov nechajte na nás!

  • Brity pre vás narežeme presne na mieru.
  • Vyvŕtame aj otvory pre montáž.

guma na radlicu

Zaujímavosť na záver

  • Vedeli ste, že v japonskom meste Tsunan inštalovali už v roku 1972 špeciálne rozstrekovače, ktoré zaisťujú rozpúšťanie napadaného snehu? V súčasnosti v tomto meste vykurujú chodníky pomocou solárnej energie. Na upratovanie chodníkov tak brity zrejme nepotrebujú.

Gumové brity sa vyrábajú v rôznych rozmeroch.

Gumové brity sa vyrábajú v rôznych rozmeroch.