Firemná tradícia

Vážení návštevníci našich webových stránok!

Teší nás Váš záujem aj čas, ktorý ste sa práve rozhodli venovať zoznámeniu sa s našou firmou a jej výrobkami. Radi by sme Vám v krátkosti predstavili našu spoločnosť, ktorá sa hlavne vďaka podpore našich zákazníkov teší zo svojich 25. narodenín.

Vydržali sme v podnikateľsky ťažkom období po Nežnej revolúcii, odolávať silnej konkurencii dodávateľov gumových a plastikárskych výrobkov, prežili sme niekoľko zmien vlád, klímy aj spoločenské nálady a to len vďaka tomu, že sa snažíme byť ako naše výrobky - dostatočne pružný, kvalitný a užitočný!

Nechceme byť jedináčikmi, preto v roku 2001 k nášmu hlavnému skladu v Strážnici pribudla pobočka v Brne, v roku 2003 v Prahe. Na slovenskom bola potom založená dcérska firma GUMEX SK, spol. s r.o. so sídlom a skladom v Bratislave. V roku 2011 sme otvorili pre našich zákazníkov ďalšiu pobočku v Žiline, vo februári 2015 tretiu slovenskú pobočku v Košiciach a v marci 2018 obchodnú kanceláriu vo Zvolene.

Dali sme si za cieľ zoznámiť našich zákazníkov s našimi produktmi a službami a to ako formou klasického katalógu v tlačenej podobe (v českom i slovenskom prevedení), ktorý pre Vás každoročne pripravujeme, tak aj prostredníctvom našich webových stránok, denne aktualizovaných, aby ste vždy dostali čerstvú informáciu.

Viac než sto odborníkov ročne vybaví viac ako sedemdesiat tisíc zákaziek.

Sortiment výrobkov

Stále sme sa nevzdali pôvodného cieľa osloviť našich zákazníkov čo najširšou a najzaujímavejšou ponukou plastikárskych výrobkov. Hľadáme cesty, ako čo najlepšie uspokojiť čo najviac zákazníkov, preto ponúkame aj sprievodné služby - či už formou vlastného rozvozu tovaru, alebo úprav tovaru podľa priania zákazníka či poradenstva. Na našom webe nájdete aktuálny prehľad služieb vrátane dopytových formulárov - vyžiadať si ich môžete z ľubovoľného miesta aj v akomkoľvek čase.

 

Táto kapitola však rozhodne nie je uzavretá - s každým ďalším nápadom na aplikáciu našich výrobkov v praxi vzniká potreba nájsť čo najoptimálnejšie riešenie, takže rozhodne odporúčam sledovať našu sekciu Služby na webe!

Obchodní partneri

Vážime si českých a slovenských partnerských firiem, ale nebránime sa žiadnej forme zaujímavej spolupráce so zahraničnými výrobcami. Sme hrdí na značky, ktoré v českom prostredí zastupujeme, pretože sú pre nás známkou osvedčenej kvality tovaru aj aj obchodných vzťahov. Nechceme a nemôžeme tu vypočítavať všetky zastupované značky, ale radi Vám pri osobnom kontakte všetky informácie dáme k dispozícii. Sami sa budete môcť presvedčiť o tom, že nám naši obchodní partneri zaručujú stály prístup k novinkám a inováciám v obore a tým sú tieto prvotriedne výrobky dostupné aj Vám-našim zákazníkom.

 

Firemná stratégia

Chceme byť ústretová, priateľská, dobre zásobená a pružná obchodná spoločnosť a snažíme sa nemať tieto heslá iba na papieri, ale v praxi sa podľa toho správať. Z tohto cieľa vyplýva aj náš záujem nielen o zásobovanie veľkých priemyselných podnikov, ale aj ochota dodať potrebné minimálne množstvo tovaru ktorémukoľvek zákazníkovi v požadovanom čase za dobrú cenu.

 

Individuálny prístup, znalosť tovaru a dobré zázemie firmy Vám dávajú istotu, že budete spokojní.

Neváhajte sa na nás obrátiť - sme tu pre Vás!

 

Za GUMEX spol. s r.o.
Libor Sedláček 
Marketingový riaditeľ