Vyžiadajte si náš tlačený katalóg

Náš sortiment neustále rozširujeme a prehlbujeme. Snažíme sa vyjsť v ústrety aj tým z našich zákazníkov, ktorí oceňujú informačné materiály, vhodné na preštudovanie alebo prelistovanie kedykoľvek a kdekoľvek, bez nutnosti použitia akejkoľvek techniky. Preto postupne vydávame aj tlačené špecializované katalógy.

Výhody a nevýhody tlačených katalógov

K výhodám tlačeného katalógu patrí jeho dostupnosť i v prevádzkach, kde nie je signál potrebný na stiahnutie online verzia našej celkovej ponuky, možnosť vpisovať si vlastné poznámky k najpoužívanejším produktom, výkresy v reálnom mierke 1: 1 v katalógu Tesnení.

Jedinou nevýhodou je nemožnosť zastaviť vývoj v čase - všetky aktuálne informácie sú vám aj naďalej k dispozícii na našom webe!

Ak vyplníte nižšie uvedený Dopytový formulár, zadarmo vám vybraný tlačený katalóg zašleme.
 

Dopytový formulár na tlačený katalóg

Katalóg Hadice a ich kompletizácia

Podáva súhrnný prehľad nielen o hadiciach, ale aj o kompletoch hadíc s koncovkami, ktoré zhotovujeme strojovo aj ručne. Ponúkame aj odporúčania ohľadom doplnkového sortimentu príslušenstva a nadväzujúcich služieb. V tomto katalógu nájdete napríklad objímky, pomocou ktorých lisujeme koncovky na hadice, ktoré si v minulosti zákazníci sami sťahovali pevnostnými sponami. Môžete ho tiež použiť aj ako návod na výber optimálnej koncovky k požadovanej hadici. V závere katalógu predstavujeme univerzálne spony a koncovky. Rozsah: 308 strán.

Katalóg Tesnenia ploché a v metráži

Predstavuje širokú škálu tesniacich gúm, ktoré sa vzájomne od seba príliš nelíšia vzhľadom, ale hlavne kvalitou. Z tesniacich gúm režeme výrobky na mieru už od roku 2009. Z pôvodných jednoduchých rezov sme sa vypracovali na prípravu zložitých zlepencov, vyrezaných s pomocou 3D vodného lúča. V katalógu predstavujeme ako ploché kompaktné a pórovité materiály, tak aj kompaktné a mikroporézne profily v metráži. Tento katalóg je výnimočný tým, že v ňom uvádzame výkresy tesniacich profilov v skutočnej mierke 1: 1. Rozsah: 376 strán.

Katalóg Průvodce světem dopravníkových pásů (v češtine)

Poradí vám v situácii, keď sa rozhodujete, či je pre vás vhodnejšia oprava dopravníkového pásu, alebo objednávka nového. V stručnosti poskytne cenné tipy, v akých typoch prevádzkách sa osvedčili dopravníkové pásy z PVC, PU alebo gumy, kde sa naopak uplatňujú elevátorové, profilové a špeciálne dopravníkové pásy? Akú konkurenčnú výhodu vám poskytne variabilný dopravníkový systém? Na všetky tieto otázky vám odpovie práve tento katalóg a navyše aj odporučí v praxi osvedčené príslušenstvo k zvolenému typu pásu. Vďaka reálnym fotkám z priebehu niekoľkých našich montáži si môžete urobiť predstavu o servise, ktorý pre našich zákazníkov poskytujeme. Rozsah: 75 strán.

Katalóg Zlepšovanie pracovného prostredia 

Pomôže vám zvoliť taký výrobok, ktorý zlepší pracovné prostredie práve vo vašej firme. Ak usilujete o zníženie pracovných úrazov, udržanie dobrého zdravotného stavu zamestnancov alebo zabezpečenie plynulej funkčnosti strojov, pomôžu vám k správnemu rozhodnutiu v praxi osvedčené produkty, ktoré v tomto katalógu ponúkame: protiúnavové rohože, protišmykové podlahoviny, protiprievanové fólie a zváracie zásteny, ale aj protihlukové izolácie , gumové brity a gumové dlažby. Pomocou tohto katalógu si ujasníte, aký typ ochrany pracovného prostredia najviac potrebujete. Rozsah: 164 strán.