CARBONIA/12 - HADICA NA VODU A VZDUCH
Zobraziť obrázky variantov v tabuľke
Doprava priemyselnej vody a vzduchu so stopami oleja.
Použitie:
Technické parametre:
  • duša: SBR, čierna, odtlačok tkaniny
  • výstuž: textilný výplet
  • obal: NBR, čierna, odolná abrázii a starnutiu, odtlačok tkaniny
  • pracovný tlak: 10 - 12 bar
  • poruchový tlak: 30 bar
  • farba: čierna
  • pracovná teplota: -30 °C/+85 °C
Spĺňa normy:
  • ISO 1307
  • DIN 7715 T4 S2
Podrobný popis
Tabuľka variantov
Podrobný popis
Služby
Prečítajte si
Tabuľka variantov
Obj. kód
Vnútorný priemer
Vonkajší priemer
Pracovný tlak
Polomer ohybu
Hmotnosť
Balenie
Vaša cena
bez DPH*
Detail variantu
na nákup
Objednané u dodávateľa
115 mm 128 mm 12 bar 1150 mm 2,230 kg/m 10,00 m Zobraziť cenu Detail
Skladom
127 mm 141 mm 10 bar 1270 mm 2,600 kg/m 12,00 m Zobraziť cenu Detail
*) Ceny sú bez DPH, platné pre podnikateľov. Podrobnejšie o účtovaní DPH.
Podrobný popis: CARBONIA/12 - HADICA NA VODU A VZDUCH
Použitie:
Technické parametre:
  • výstuž: textilný výplet
  • pracovný tlak: 10 - 12 bar
  • poruchový tlak: 30 bar
  • farba: čierna