Rezanie protihlukovej izolácie na mieru

Požadovaný tvar protihlukovej izolácie vyrežeme pomocou digitálneho plotra presne na mieru podľa odsúhlaseného výkresu alebo vzorky. Často zhotovujeme výrezy, slúžiace ako izolácia vnútri strojov (napr. ako súčast krytu drevoobrábacieho stroja alebo kompresora).

Protihlukové izolácie sa však používajú aj ako tlmiaci prvok celého prevádzkového priestoru, kde je umiestnený najväčší zdroj hluku - to sú napr. priemyselné haly, dielne, nahrávacie štúdiá, kinosály, hudobné sály, call centrá, hudobné kluby, posluchárne apod.

Príjemné pracovné prostredie

Zvlášť v uzatvorených priestoroch priemyselných hál, kde zvuk nemá dostatok prekážok, vzniká nepríjemný hluk. Ten charakterizuje dlhá dĺžka dozvuku. Protihlukové izolácie sa tak aplikujú na steny aj stropy oplechovaných častí strojov a zariadení a tak pomáhajú zmierniť trieštenie hluku a utvárajú zdravšiu a príjemnejšiu pracovnú klímu.

Pripravíme rôzne tvarové výrezy so samolepiacou vrstvou

  • na rubovú stranu protihlukových dosiek nanášame štandardne pomocou laminátora montážnu samolepiacu vrstvu
  • vďaka výrezu protihlukovej dosky do presného tvaru a samolepke nainštalujete taký diel na určené miesto naozaj ľahko

Využite naše služby. Na našich CNC rezacích strojoch vám z protihlukových izolácií pripravíme rôzne tvarové výrezy presne podľa vašich požiadaviek.

Dokážeme tiež zabezpečiť konečnú montáž protihlukových izolácií na vami požadovanom mieste - pošlite si dopyt!

Pošlite nám dopyt

Rezanie protihlukové izolácie na mieru v GUMEXE.

Rezanie protihlukové izolácie na mieru v GUMEXE.