Novinka
Prečítané

Manuálne rezanie hadíc na požadovanú dĺžku

V GUMEXE nemusíte odoberať celé balenia. Hadice krátime na požadovanú dĺžku. Režeme hadice zo všetkých dostupných materiálov, mimo hadíc s originálnym ukončením. Nezáleží na konštrukcii hadice - na požadovanú dĺžku vám pripravíme hadice bez výstuže aj hadice s oceľovou špirálou alebo opletom.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie hadíc SIGMA

Hadica SIGMA je najodolnejšia hadica pre transport sypkých látok, preto je potrebné použiť špeciálnu prírubovú koncovkou. Koncovku na hadicu profesionálne osadíme pomocou skrutiek.

 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie hydraulických hadíc

Hydraulická hadica sa stane dokonalou, až so správnou koncovkou. Zverte svoje požiadavky na hydraulické hadice s koncovkami do našich rúk. Vyberieme pre vás ten najvhodnejší spoj a vaše hadice profesionálne zaarmujeme.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Montáž a servis PVC dopravníkových pásov

Servis a montáže dopravníkových pásov vykonávame už od roku 2000. Dopravníkové pásy vieme zamerať, opraviť, dopraviť, aj namontovať. Dopravníkové pásy z PVC spájame za tepla i za studena, vykonávame taktiež montáže priamo vo vašej prevádzke.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie potravinárskych hadíc nerezovými koncovkami

Pomôžeme vám vybrať správnu koncovku pre potravinárske hadice a profesionálne ich osadíme. Používame len nezávadné materiály. Spojky a spony pre potravinárske hadice sú vždy vyrobené z materiálov, ktoré sú určené pre styk s potravinami. Najčastejšie používané a tiež najvhodnejšie sú nerezové koncovky.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Elevátorové dopravníkové pásy a ich montáž

Elevátorová pásy dodáme podľa vašich požiadaviek: spojené, opatrené dierami pre montáž korčekov, alebo kompletne osadené korčekmi. Ponúkame tiež montáže priamo vo vašej prevádzke.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie korčekov a príprava pásov na korčekové dopravníky

Pásy pre korčekové dopravníky pripravujeme pre našich zákazníkov v rôznom rozsahu, podľa požiadavky „na mieru“.  

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie PVC a PU pásov unášačmi a vodiacimi klinkami

Na PVC a PU dopravníkové pásy navaríme unášače alebo vodiace klinky. Stačí nám k tomu nákres rozmerov a rozostupov. Osadený pás potom už len namontujete do vášho dopravníka. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Hardy spojky na mieru

Hardy spojky dodávame plné alebo s vŕtaním a príslušenstvom v rozmeroch podľa vášho želania. Vyberať môžete zo štandardných rozmerov na našom e-shope, alebo zadať vlastné rozmery. V našom sortimente nájdete ako plné kotúče, tak aj Hardy spojky klasické alebo pevnostné (oba typy s vŕtanými otvormi armovanými aj nearmovanými plechovými armovacími gombíkmi, alebo oceľovými trubičkami).. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Vykonávanie tlakovej skúšky hadíc

Aj keď pri kompletizácii tlakových hadíc s koncovkami dodržujeme predpísané pracovné postupy, vďaka automatizovanému skúšobnému zariadení vykonáme a doložíme potvrdenie o vykonaní skúšky konkrétneho kusu hadice s koncovkami hydrostatickým tlakom.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie hadíc na sekacom stroji

Potrebujete veľmi rýchlo narezať hadicu alebo nasekať plastové rúrky na požadovanú dĺžku? Naša plne automatická sekačka vám zaistí čistý rez a postráži presné rozmery sekanej hadice. Nasekáme hadice zo sortimentu Gumexu, aj vaše vlastné.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie vodným lúčom

Technológia rezania vodným lúčom využíva v podstate jednoduchý princíp. Potrebujeme tenký lúč vody o určitom priemere, vysokom tlaku a rýchlosti, a tým pôsobíme na rezaný materiál. Rezať možno čistým vodným lúčom alebo s pridaním abrazíva.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Drátkovanie hadíc

Pomocou drátkovania spájame ploché hadice na dopravu tlakového vzduchu, vody, umelých hnojív alebo chemických roztokov s požiarnou alebo agro koncovkou. Ploché hadice sú veľmi obľúbené pre svoju flexibilitu, ľahkú skladovateľnosť a nízku hmotnosť..

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Kompletizácia hadíc koncovkami pomocou spôn

Armovanie nízkotlakových hadíc profesionálnym spôsobom pomocou spôn. Či už zvolíte akýkoľvek typ nami dodávaných hadíc, vždy nájdeme riešenie pre upevnenie štandardizovanej koncovky. Čo je potrebné si premyslieť ešte pred objednávkou tejto služby? 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Lisovanie koncoviek na nízkotlakové hadice

Nízkotlakové priemyselné hadice lisujeme na hydraulickom lise až do vnútorného priemeru 4", tzn. do DN 102 mm. Skladom držíme najširší sortiment hadíc, koncoviek a objímok, ktoré sú určené na prepravu tekutín alebo vzduchu. Hadicu aj koncovku volíme podľa prepravovaného média.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie fekálnych savíc koncovkami

K armovaniu fekálnych savíc používame nerezové pásky Normetta. Najčastejšie armujeme pákové koncovky, skrutkovacie koncovky, koncovky Perrot, Ferrari, Bauer alebo požiarne STORZ AGRO koncovky. Konečné využitie kvalitne osadených fekálnych savíc: pre fekálne, poľnohospodárske, hasičské aj komunálne vozidlá, zavlažovanie a stavebnú techniku.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie hadíc na chemikálie

Najbezpečnejšou kompletáciou hadice na chemikálie s koncovkami je zalisovanie s použitím nerezových objímok. Pokiaľ je potrebné osadiť hadice koncovkami až potom, čo sú umiestnené v prevádzke, odporúčame použiť nerezové pevnostné GBS spony

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie hadíc na tryskanie koncovkami

Provádíme osazování hadic na tryskání koncovkami. Nabízíme širokou škálu služeb pro výrobky určené pro tryskání nebo pískování.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie koncoviek na hadice na betón

Vykonávame osadzovanie koncoviek na hadice na betón. O čo ide pri osadzovaní koncoviek na hadice pre betóny a omietkové zmesi? O bezpečnosť. Len vhodne skombinovaná hadica s koncovkou, ktoré boli zalisované podľa predpísaných parametrov, vám zaručí bezproblémovú prevádzku.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie koncoviek na hadice na sypké látky

Dodáme vám nielen hadice na výtlak sypkých abrazívnych látok, ale zaistíme aj správny spôsob ich osadenia. Budete tak mať záruku, že presýpanie alebo stáčanie vysoko abrazívneho materiálu prebehne bezpečne.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie parných hadíc bezpečnostnými koncovkami

Jedine správne osadené koncovky dokážu vyrovnať zväčšovanie a zmenšovanie objemu parnej hadice, neskúšajte koncovky na hadicu na nasýtenú paru lisovať! Dodáme vám parné hadice s koncovkami, ktoré sú prichytené špeciálnymi montážnymi objímkami.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie tlakosacích hadíc koncovkami

Tlakosacie hadice pre dopravu kvapalných médií, najčastejšie olejov, osadzujeme všetkými typmi hadicových koncoviek. Zvoľte koncovku, ktorú potrebujete a zvyšok nechajte na nás.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie tlakosacích hadíc pomocou objímok

Vykonávame osadzovanie tlakosacích hadíc pomocou objímok.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie vzduchotechnických hadíc koncovkami

Vykonávame osadzovanie vzduchotechnických hadíc koncovkami.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie kovových hadíc karbofrézkou

Rýchle a pritom bezpečné krátenie kovových hadíc.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie plastového potrubia

Na rezanie plastových rúr využívame špeciálnu pílu, vybavenú potrebnými reznými kotúčmi. Objednávkou tejto služby priamo u nás ušetríte za nástroj, ktorý by ste používali možno len zriedka.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Spájanie profilov Pireli

Tesniace profily s kovovou výstuhou spájame do požadovaných tvarov vulkanizáciou. Službu spájanie profilov Pireli s kovovou výstuhou ponúkame od 100 kusov požadovaných spojov. Zákazky v sériových a ultrasériových objemoch cenovo zvýhodňujeme.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Polepovanie násypiek oderuvzdornou gumou

Dokážeme ochrániť vnútorné steny násypiek proti oderu pri preprave materiálu. Steny zásobníka zameriame a polepíme podľa požiadavky oderuvzdornou gumou..

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Lepenie silikónových profilov pre potravinárstvo

Vykonávame lepenie silikónových profilov, ktoré sa používajú ako profilové tesnenia. Sú vhodné napríklad na utesnenie viek kotlov, nádrží a tankov. Využívajú sa tiež vo fritézach, varniciach, rúrach na pečenie, konvektomatoch. Ide tiež o dosadacie plochy umývačiek, tesnenie pre veka spaľovacích kotlov.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Zlepovanie profilov do požadovaných tvarov

Gumové profily spájame na zákazku lepením. Tento druh spoja zabráni nežiaducim stratám kvapaliny alebo plynu a predchádza priepustnosti. V porovnaní s ostatnými metódami spájania dochádza pri presnom zlepení k rozloženiu statického aj dynamického zaťaženia a napätia na celkovú plochu spoja.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výroba atypických rozmerov tesnenia lepením

Vychádzame v ústrety požiadavkám zákazníkov na zhotovenie tesnenia v neštandardných tvaroch i rozmeroch. Lepenie používame ako osvedčený spôsob dosiahnutia potrebného atypického tesnenia.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Vyrábame polyuretánové násypky a manžety

Násypky, výsypky alebo rukávce - to všetko pre vás vyrobíme z polyuretánových dosiek. Výsledný produkt je odolný voči oderu, roztrhnutiu a únavovému opotrebeniu. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Tesnenie do bloku motora

Vyrábame tesnenie do bloku motora. Vyrezávame na digitálnom plotri pre našich zákazníkov z materiálov ako je Dimersil alebo Viton.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výroba nadrozmerných dorazov

Výroba nadrozmerných dorazov.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

3D rezanie vodným lúčom

Vďaka 3D technológii rezania pre vás môžeme vytvárať priestorové objekty a atypické tvary. Priestorové rezanie a obrábanie na 3D vodnom lúči využívame najčastejšie pri rezaní kompaktných gúm, skla, kameňa, kovov, textitu, polyuretánu, teflónu a keramiky.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výroba organizérov a zakladačov

Chýba vám v náradí alebo v náhradných dieloch prehľad, nedarí sa vám udržať systém a poriadok? Potrebujete tieto predmety kamkoľvek preniesť v neporušenom stave? Potom je načase zamyslieť sa nad správnym organizérom.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výrobky z plstí

Na plotri alebo vodným lúčom vám zhotovíme tesnenia z lisovanej vlnenej plsti v rôznych hrúbkach aj hustotách priamo na mieru: medzikružia, dorazy, atypické tvary.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

O-krúžky a ich zákazková výroba

Tieto kruhové tesniace prvky vám naši montéri výroby vyrobia v požadovaných rozmeroch a v najkratšom možnom termíne. Je to aj najrýchlejší spôsob, ako si zabezpečiť ľubovoľný O-krúžok z metráže pokiaľ dôjde napr. k havárii, keď ho nemáte skladom.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Lepenie sendvičov

Zlepíme rôznorodé materiály s rôznymi povrchmi, hustotou aj pružnosťou do tzv. sendvičov. Zvolíme najvhodnejší spôsob zlepenia a zaručíme vám skvelý výsledok. Dokážeme si poradiť s väčšinou gumených materiálov, ktoré sa líšia mechanickými a fyzikálnymi vlastnosťami.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie elastonov na prúžky

Elastonové prúžky vám pripravíme v neobmedzenej dĺžke, garantujeme ostrý rez, nelimitujeme minimálne množstvo. Typ elastonov určíme spoločne na základe vašich požiadaviek na elastickosť, antivibračné účinky, alebo odolnosť prúžkov voči deformácii v tlaku.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

2D frézovanie drobných výrobkov

Požadujete iba malú sériu výrobkov alebo atypický tvar finálneho produktu? V našom oddelení výroby vykonávame súčasne ako 2D frézovanie, tak aj 2D tvarové vyrezávanie. Aké výrobky najčastejšie frézujeme, ktoré materiály sú pre to vhodné a ktoré naopak neodporúčame. Výhody frézovanie oproti vstrekolisu. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Vzorky profilov na 3D tlačiarni

Ponúkame vám možnosť vyskúšať si model profilu ešte pred zadaním výroby vlastného profilu. Model profilu pre vás pripravíme na 3D tlačiarni a vy si tak môžete overiť správnosť vášho nákresu priamo v prevádzke ešte pred zadaním do výroby.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Montáž a servis PU dopravníkových pásov

Existujú dva rôzne spôsoby spájania polyuretánových dopravníkových pásov: za studena mechanickými sponami, alebo za tepla v tepelne-lisovacích doskách. Nasadenie pásu zvládne s našimi pokynmi aj zákazník svojpomocne. PU dopravníkové pásy sa najčastejšie používajú v potravinárskom priemysle alebo v ľahších prevádzkach.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Montáž a servis gumových dopravníkových pásov

Montáž a servis gumových dopravníkových pásov vykonávame ako na našich výrobných pracoviskách, tak aj priamo v prevádzkach našich zákazníkov. Aké sú spôsoby spájania gumových dopravníkových pásov? Ako prebieha vulkanizácia pásu z gumy? Priebeh montáže u zákazníka.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Montáž a servis profilovaných dopravníkových pásov

Profilované dopravníkové pásy vhodné najmä pre strmú prepravu abrazívneho materiálu. Možnosti spájania poškodeného alebo úplne nového pásu. Informácie, ktoré by ste si mali premyslieť ešte pred zadaním zákazky.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Montáž a servis dopravníkových pásov z netkanej textílie

Čo všetko vydrží tento typ pásu? Kam sa najlepšie hodí, ako oňho starať, ako ho kvalitne opraviť alebo bezpečne vymeniť? Dopravníkové pásy z netkanej textílie a plsti sa používajú najmä v kombinácii s výsekovými nástrojmi, digitálnymi rezacími plotrami alebo na baliacich linkách krehkého tovaru.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie dopravníkových pásov na požadovaný tvar

Pripravíme vám dopravníkové pásy, upravené v súlade s atypickými požiadavkami, profesionálne narezané a bez drsných okrajov. Nezáleží na tom, či potrebujete pás dierovať alebo vyrezať štvorcové, obdĺžnikové alebo kruhové výrezy. Pásy režeme manuálne, na strojných rezačkách i vodným lúčom.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie gumových pásov unášačmi a vodiacimi klinkami

Zaistíme osadzovanie gumových pásov unášačmi a vodiacimi klinkami.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Vulkanizácia povrchu hnacích a transportných valcov

Zaistíme pogumovanie hnacích valcov vulkanizáciou a pomôžeme vám zabrániť stratám energie kvôli prekluzajúcemu hnaciemu valcu.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Obloženie bubnov hnacích valcov gumou

Preklzuje vám hnací valec? Každým dňom, keď odkladáte riešenie tejto situácie, prichádzate o výkon vášho dopravníka a zbytočne zvyšujete náklady na energiu. Obráťte sa na nás a my vykonáme nanesenie oderuvzdornej adhéznej gumy na hnacie alebo transportné valce.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Mobilné pásové dopravníky

Dodáme vám na mieru kompletné mobilné pásové dopravníky vrátane elektroinštalácie. Tento variabilný systém umožňuje konštrukciu dopravníka maximálne prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Nanášanie samolepiacej vrstvy

Nanášame samolepiacu vrstvu na plošné materiály s využitím profesionálneho vybavenia (laminátora). Profesionálne polepujeme plošné materiály na báze gumy, z penového polyuretánu, mikroporéznej peny z PE a PU a ťažko lepiteľné povrchy PE, PP.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie dlhých celkov podlahovín na mieru

Vykonávame rezanie dlhých celkov podlahovín na mieru.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie protihlukovej izolácie na mieru

Vykonávame rezanie požadovaných tvarov protihlukových izolácií bez nerovných okrajov, presne a čisto. Vďaka nanesenej samolepke si potom sami zvládnete upevniť protihlukové dosky do presného tvaru na určenom mieste.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Príprava závesných fólií na mieru

Závesné fólie pre vás pripravíme na mieru presne podľa vášho zadania. Vám potom stačí je len vziať a namontovať, alebo si túto službu objednať priamo u nás. Čím k správnemu fungovaniu týchto závesných fólií môžete prispieť?

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie rohoží na mieru

Neštandardné rozmery čistiacich rohoží vám pripravíme podľa požiadavky. Jednoduché tvary režeme ručne, zložitejšie na vodnom lúči. Pre zhotovenie výsledného tvaru rohože, ktorý by bol väčší, ako najväčšia štandardná rohož, pripravíme celok z viacerých častí. Ten si na mieste inštalácie jednoducho spojíte a vložíte do miesta pre čistiace rohože.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Inštalácia závesných fólií

Na prianie zákazníka vykonávame taktiež finálnu inštaláciu na mieru narezaných závesných fólií priamo v požadovanom priestore. Tieto priehľadné clony slúžia najčastejšie k oddeleniu výroby alebo skladu, a to z dôvodu zamedzenia šírenia hluku, ako prostriedok na udržanie požadovanej hygieny, tepelná izolácia aj záruka bezpečného pohybu osôb a manipulačnej techniky. Zaujíma vás, ako prebieha vlastnú montáž?

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Príprava chráničiek na požadovanú dĺžku

Príprava chráničiek na požadovanú dĺžku.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výrobky z teflónu na mieru

Požadovaný tvar z teflonu zhotovíme pomocí vysokotlakého vodního paprsku. Výrobky si můžete objednat z teflonu, který naleznete v našem sortimentu, nebo vám je připravíme z vaší vlastní teflonové desky.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Gumové brity na snehové radlice

Pripravíme pre vás gumové brity na mieru na vaše snehové radlice s potrebnými rozmermi aj otvormi. Doprajte svojim strojom kvalitné brity, ktoré ochránia vaše radlice aj vozovku pred poškodením

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie lepených sendvičov

Sendvič je produkt nášho výrobného oddelenia, ktorý naši špecialisti výroby skladajú z niekoľkých vrstiev spojených lepidlom. Môže byť vytvorený z rôznorodých materiálov, ktoré sa vzájomne líšia svojimi mechanickými a fyzikálnymi vlastnosťami.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Úprava hrán pre kamenársky roh

Dokážeme vám pripraviť materiál pod uhlom 45 ° pre dokonalý kamenársky roh. V Strážnici na to máme k dispozícii technológiu rezania vysokotlakovým vodným lúčom pod zadaným uhlom (tzv. 3D rezanie). 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie kompaktných materiálov na digitálnom plotri

Vykonávame rezanie kompaktných materiálov na digitálnom plotri. V Gumexe na zákazku spracovávame všetky nami dodávané kompaktné materiály. Najčastejšie režeme ploché tesniace gumy, z ktorých vyrábame tesnenia na mieru. Od jedného kusu po sériovú výrobu.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie poréznych materiálov na digitálnom plotri

Hľadáte rýchle zhotovenie tvarovo náročného tesnenia, podložky, výplne, protihlukovej steny z materiálu, ktorý je pórovitý? Kvalitné spracovanie tohto typu zákazky si vyžaduje špeciálne strojové zariadenie aj skúsených montérov výroby. Oboje u nás nájdete..

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Spájanie pásov mechanickými sponami

Dopravníkový pás, spojený mechanickými sponami, je určený pre prevádzku, kde je potrebné vymieňať pás svojpomocne (bez nutnosti nášho servisu) a zároveň nie je možné nasadiť pás na dopravník už spojený.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie teflónových rúrok s nerezovým opletom koncovkami

Teflonové trubičky s nerezovým opletem lisujeme a osazujeme tradičně koncovkami z oceli nebo nerezu. Dodáváme již hotový komplet, zalisovanou teflonovou trubičku s objímkou z oceli nebo nerezu a odpovídající koncovkou.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie dopravníkových pásov vlnovcami

Transportné pásy s navareným vlnovcom predstavujú výhodnú variantu pre prepravu sypkých materiálov, drobných dielov, chúlostivých plodín či potravín.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie kompozitných hadíc koncovkami

Kompozitné hadice s koncovkami vyžadujú kompletizáciu v špecializovanej dielni.
V oddelení výroby GUMEXU Strážnice vykonávame profesionálne osadenie kompozitných hadíc vhodnými koncovkami.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie profilov na sekacom stroji

Potrebujete narezať profily na požadovanú dĺžku? K dispozícii máme automatickú deličku (priemyselný sekací stroj), ktorý vám zaistí čistý rez a postráži presné rozmery sekanej hadice. Narežeme vám ako profil, ktorý u nás v GUMEXE zakúpite, tak aj váš vlastný. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výroba násypiek a gumových manžiet

Ploché gumy lepíme do tvaru manžiet. Gumené manžety môžu mať valcový alebo kónický tvar. Takto spracovaná guma slúži ako atypické vedenie vzduchu alebo sypkých materiálov.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Skracovanie hadíc orezávaním na tŕni

Rezanie hadíc orezávaním na tŕni vykonávame za pomoci silonových tŕňov na upravenom sústruhu. Aby bol rez čistý a presný, upravujeme jednotlivé tŕne tak, aby ich priemer zodpovedal vnútornému priemeru hadice 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Tvarové rezanie podlahovín a plochých materiálov vodným lúčom

Podlahoviny pružného typu, ako sú napr. grabiol, elaston aj elastická protipádová dlažba, vyžadujú špecifickú technológiu prípravy na finálne použitie. Jedná sa o materiály, náročné na precízne spracovanie. Pripravujeme je pomocou presnej technológie - vodným lúčom.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Tvarové rezanie protihlukových dosiek

Protihlukové izolácie primárne určené predovšetkým pre odhlučnenie strojov a technologických zariadení režeme do požadovaného tvaru.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Tvarové rezanie podlahovín na digitálnom plotri

Presne a rýchlo pre vás zhotovíme výrezy ako z podlahovín, tak aj zo závesných fólií.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výroba montážnych šablón

Pre všetkých výrobcov strojov, zamestnancov montážnych firiem, ale aj ostatných remeselníkov dokážeme vyrobiť šikovnú pomôcku - MONTÁŽNU ŠABLÓNU. Poslúži na správne a bezpečné upevnenie ťažkých a tvarovaných strojov a prístrojov do podlahy, pri inštalácii menších zariadení na stenu, na rýchle napĺňanie vzoriek do vzorkovníkov pod.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie pásov podlahovín

Režeme dlhé pásy podlahovín, ale aj štvorce alebo obdĺžniky - presne na mieru. Narezaná podlahovina je využívaná napríklad ako gumová podlaha do fitness štúdií, alebo ako špeciálne rohože na podlahu - dielektrické koberce. Podľa požadovanej šírky podlahoviny použijeme optimálne formátovacie zariadenie - volíme jeden z dvoch typov strojových kotúčových rezačiek.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Úprava čistiacej gumovej rohože na mieru

Pokiaľ je potrebná vstupná rohož do záťažových priestorov v rozmere, ktorý nie je obvyklý, pripravíme celok z viacerých dielov. Tie si potom na mieste len spojíte a umiestnite do určeného priestoru.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Lepenie nábehovej hrany pre vstupné rohože a čistiace zóny

Ak nie je bezpečnostná nábehová hrana už súčasťou gumovej rohože alebo čistiacej zóny, je potrebné vyrobiť rohož vrátane nábehových hrán presne na mieru. Gumová nábehová hrana tak zníži riziko zakopnutia.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Úprava protiúnavových podlahovín na mieru

Pre niektoré prevádzky je nutné upraviť protiúnavové rohože priamo na mieru podľa špecifického tvaru pracoviska.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Príprava gumolán do požadovaných kompletov

Na upevnenie nákladov či na napnutie plachiet a sietí sa obzvlášť osvedčili gumolaná. Ich dĺžku si môžete upraviť sami, ak využijete naše koncové diely. Alebo vám dodáme už kompletné gumové laná vrátane profesionálne upevnených koncoviek.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výplne kufrov na mieru

Penové výplne na mieru chránia obsah kufra alebo prenosného boxu pred poškodením. Ako zákazkové výplne kufrov pre profesionálov používame narezané a často aj vzájomne zlepené materiály, jedná sa o tzv. sendviče.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Zlepovanie podlahovín s inými materiálmi

Zlepením dvoch materiálov s rôznymi fyzikálnymi aj mechanickými vlastnosťami vznikne tzv. sendvič, ktorý poskytuje konečnému užívateľovi podlahy/steny podstatné výhody.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Meranie elektrickej vodivosti u nás zakúpených hadíc

Protokol o meraní vodivosti hadíc slúži ako deklarácia vodivosti hadice. Ak je hadica spojená so zemou (tzn. uzemnená), nedôjde k elektrickému výboju pri jej použití. Tento protokol o meraní vodivosti hadíc dodáme zákazníkovi na základe jeho požiadavky, ktorá musí byť predložená už v čase objednávky požadovanej hadice!

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Strojové polepenie plošných materiálov

Potrebujete poradiť pri použití plošných materiálov aj na úplne iné účely, než na ktoré boli pôvodne určené? Čím napríklad rýchlo a presne prilepiť výrezy z podlahovín upravené na mieru? Riešením je nanášanie priemyselnej samolepky tak, aby finálny výrobok poslúžil ako protišmyková ochrana.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Frézovanie gúm aj plastov

Naše oddelenie výroby sme vybavili novým 3D frézovacím strojom s CNC riadením Numco SHG 1224.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Profesionálne zmeriame aj vaše vlastné produkty

Zabezpečíme pre vaše výrobky overenie presnosti požadovaného rozmeru a vyhotovenie merného protokolu.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Krátenie profilov PIRELI

Potrebujete upraviť profily na požadovanú dĺžku? Narežeme vám aj profily s kovovou výstuhou.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Skracovanie gumových profilov a hadíc na žiadanú dĺžku

Na sekanie hadice či profilu z mikroporéznej aj kompaktnej gumy využívame poloautomatickú pneumatickú sekačku, kde je rez vykonávaný pomocou noža pripojeného ku vzduchovému piestu.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Vykonávame aj delenie materiálu dodaného zákazníkom

Nielen materiál z GUMEXU, ale aj profily, hadičky a plastové rúrky zákazníka režeme rýchlo, presne a kvalitne pomocou plne automatickej sekačky – v stovkách aj tisíckach kusov.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Sekanie materiálu vo veľkých sériách

Potrebujete rýchlo a presne vysekať veľké množstvo tesnení, podložiek či výplní? Na objednávku spracovávame všetky nami dodávané kompaktné aj mikroporézne materiály, ale aj materiál zákazníka. Využite našu veľkosériovú výrobu!

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Kovové flexi potrubia vyrábame na objednávku

Ohybné naťahovacie vzduchotechnické potrubie vyrobíme rýchlo a na mieru - aj v atypických priemeroch a v dĺžkach, takisto vo väčšom množstve (v desiatkach kusov).

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Tvarové rezanie vrstvených izolantov

Aj ťažko opracovateľné materiály, ako sú vrstvené izolanty, dokážeme vďaka modernej technológii a skúsenostiam našich montérov výroby narezať presne na mieru.

Zobraziť