Novinka
Prečítané

Manuálne rezanie hadíc na požadovanú dĺžku

V GUMEXE nemusíte odoberať celé balenia. Hadice krátime na požadovanú dĺžku. Režeme hadice zo všetkých dostupných materiálov, mimo hadíc s originálnym ukončením. Nezáleží na konštrukcii hadice - na požadovanú dĺžku vám pripravíme hadice bez výstuže aj hadice s oceľovou špirálou alebo opletom.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie hadíc SIGMA

Hadica SIGMA je najodolnejšia hadica pre transport sypkých látok, preto je potrebné použiť špeciálnu prírubovú koncovkou. Koncovku na hadicu profesionálne osadíme pomocou skrutiek.

 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie hydraulických hadíc

Hydraulická hadica sa stane dokonalou, až so správnou koncovkou. Zverte svoje požiadavky na hydraulické hadice s koncovkami do našich rúk. Vyberieme pre vás ten najvhodnejší spoj a vaše hadice profesionálne zaarmujeme.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Montáž a servis PVC dopravníkových pásov

Servis a montáže dopravníkových pásov vykonávame už od roku 2000. Dopravníkové pásy vieme zamerať, opraviť, dopraviť, aj namontovať. Dopravníkové pásy z PVC spájame za tepla i za studena, vykonávame taktiež montáže priamo vo vašej prevádzke.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie potravinárskych hadíc nerezovými koncovkami

Pomôžeme vám vybrať správnu koncovku pre potravinárske hadice a profesionálne ich osadíme. Používame len nezávadné materiály. Spojky a spony pre potravinárske hadice sú vždy vyrobené z materiálov, ktoré sú určené pre styk s potravinami. Najčastejšie používané a tiež najvhodnejšie sú nerezové koncovky.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Elevátorové dopravníkové pásy a ich montáž

Elevátorová pásy dodáme podľa vašich požiadaviek: spojené, opatrené dierami pre montáž korčekov, alebo kompletne osadené korčekmi. Ponúkame tiež montáže priamo vo vašej prevádzke.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie korčekov a príprava pásov na korčekové dopravníky

Pásy pre korčekové dopravníky pripravujeme pre našich zákazníkov v rôznom rozsahu, podľa zadania. Niekedy len pripravíme otvory pre naskrutkovanie korčekov. Inokedy pripravíme celý pás vrátane osadenia korčekmi. Často tiež vykonávame kompletnú montáž elevátorových pásov.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie PVC a PU pásov unášačmi a vodiacimi klinkami

Na PVC a PU dopravníkové pásy navaríme unášače alebo vodiace klinky. Stačí nám k tomu nákres rozmerov a rozstupov. Osadený pás potom už len namontujete do vášho dopravníka. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Hardy spojky na mieru

Hardy spojky dodávame plné alebo s vŕtaním a príslušenstvom v rozmeroch podľa vášho želania. Vyberať môžete zo štandardných rozmerov na našom e-shope, alebo zadať vlastné rozmery. V našom sortimente nájdete ako plné kotúče, tak aj Hardy spojky klasické alebo pevnostné (oba typy s vŕtanými otvormi armovanými aj nearmovanými plechovými armovacími gombíkmi, alebo oceľovými trubičkami).. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Vykonávanie tlakovej skúšky hadíc

Aj keď pri kompletizácii tlakových hadíc s koncovkami dodržujeme predpísané pracovné postupy, vďaka automatizovanému skúšobnému zariadení vykonáme a doložíme potvrdenie o vykonaní skúšky konkrétneho kusu hadice s koncovkami hydrostatickým tlakom.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie hadíc na sekacom stroji

Potrebujete narezať hadicu na požadovanú dĺžku? K dispozícii máme sekacie stroje, ktoré vám zaistia čistý rez a postrážia presné rozmery sekanej hadice. Narežeme vám ako materiál, ktorý u nás v Gumexe zakúpite, tak váš vlastný.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie vodným lúčom

Technológia rezania vodným lúčom využíva v podstate jednoduchý princíp. Potrebujeme tenký lúč vody o určitom priemere, vysokom tlaku a rýchlosti, a tým pôsobíme na rezaný materiál. Rezať možno čistým vodným lúčom alebo s pridaním abrazíva.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Drátkovanie hadíc

Pomocou drátkovania spájame ploché hadice na dopravu tlakového vzduchu, vody, umelých hnojív alebo chemických roztokov s požiarnou alebo agro koncovkou. Ploché hadice sú veľmi obľúbené pre svoju flexibilitu, ľahkú skladovateľnosť a nízku hmotnosť..

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Kompletizácia hadíc koncovkami pomocou spôn

Armovanie nízkotlakových hadíc profesionálnym spôsobom pomocou spôn. Či už zvolíte akýkoľvek typ nami dodávaných hadíc, vždy nájdeme riešenie pre upevnenie štandardizovanej koncovky. Čo je potrebné si premyslieť ešte pred objednávkou tejto služby? 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Lisovanie koncoviek na nízkotlakové hadice

Nízkotlakové priemyselné hadice lisujeme na hydraulickom lise až do vnútorného priemeru 4", tzn. do DN 102 mm. Skladom držíme najširší sortiment hadíc, koncoviek a objímok, ktoré sú určené na prepravu tekutín alebo vzduchu. Hadicu aj koncovku volíme podľa prepravovaného média.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie fekálnych savíc koncovkami

K armovaniu fekálnych savíc používame nerezové pásky Normetta. Najčastejšie armujeme pákové koncovky, skrutkovacie koncovky, koncovky Perrot, Ferrari, Bauer alebo požiarne STORZ AGRO koncovky. Konečné využitie kvalitne osadených fekálnych savíc: pre fekálne, poľnohospodárske, hasičské aj komunálne vozidlá, zavlažovanie a stavebnú techniku.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie hadíc na chemikálie

Najbezpečnejšou kompletáciou hadice na chemikálie s koncovkami je zalisovanie s použitím nerezových objímok. Pokiaľ je potrebné osadiť hadice koncovkami až potom, čo sú umiestnené v prevádzke, odporúčame použiť nerezové pevnostné GBS spony

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie hadíc na tryskanie koncovkami

Provádíme osazování hadic na tryskání koncovkami. Nabízíme širokou škálu služeb pro výrobky určené pro tryskání nebo pískování.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie koncoviek na hadice na betón

Vykonávame osadzovanie koncoviek na hadice na betón. O čo ide pri osadzovaní koncoviek na hadice pre betóny a omietkové zmesi? O bezpečnosť. Len vhodne skombinovaná hadica s koncovkou, ktoré boli zalisované podľa predpísaných parametrov, vám zaručí bezproblémovú prevádzku.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie koncoviek na hadice na sypké látky

Dodáme vám nielen hadice na výtlak sypkých abrazívnych látok, ale zaistíme aj správny spôsob ich osadenia. Budete tak mať záruku, že presýpanie alebo stáčanie vysoko abrazívneho materiálu prebehne bezpečne.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie parných hadíc bezpečnostnými koncovkami

Jedine správne osadené koncovky dokážu vyrovnať zväčšovanie a zmenšovanie objemu parnej hadice, neskúšajte koncovky na hadicu na nasýtenú paru lisovať! Dodáme vám parné hadice s koncovkami, ktoré sú prichytené špeciálnymi montážnymi objímkami.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie tlakosacích hadíc koncovkami

Tlakosacie hadice pre dopravu kvapalných médií, najčastejšie olejov, osadzujeme všetkými typmi hadicových koncoviek. Zvoľte koncovku, ktorú potrebujete a zvyšok nechajte na nás.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie tlakosacích hadíc pomocou objímok

Vykonávame osadzovanie tlakosacích hadíc pomocou objímok.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie vzduchotechnických hadíc koncovkami

Provádíme osazování vzduchotechnických hadic koncovkami.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie kovových hadíc karbofrézkou

Provádíme řezání kovových hadic karbofrézkou.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie plastového potrubia

Na řezání plastových trubek využíváme speciální pilu, vybavenou potřebnými řeznými kotouči. Objednávkou této služby přímo u nás ušetříte za nástroj, který byste používali třeba jen zřídka.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Spájanie profilov Pireli

Tesniace profily s kovovou výstuhou spájame do požadovaných tvarov vulkanizáciou. Službu spájanie profilov Pireli s kovovou výstuhou ponúkame od 100 kusov požadovaných spojov. Zákazky v sériových a ultrasériových objemoch cenovo zvýhodňujeme.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Polepovanie násypiek oderuvzdornou gumou

Dokážeme ochrániť vnútorné steny násypiek proti oderu pri preprave materiálu. Steny zásobníka zameriame a polepíme podľa požiadavky oderuvzdornou gumou..

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Lepenie silikónových profilov pre potravinárstvo

Vykonávame lepenie silikónových profilov, ktoré sa používajú ako profilové tesnenia. Sú vhodné napríklad na utesnenie viek kotlov, nádrží a tankov. Využívajú sa tiež vo fritézach, varniciach, rúrach na pečenie, konvektomatoch. Ide tiež o dosadacie plochy umývačiek, tesnenie pre veka spaľovacích kotlov.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Zlepovanie profilov do požadovaných tvarov

Pryžové profily spojujeme na zakázku lepením. Tento druh spoje zabrání nežádoucím ztrátám kapaliny nebo plynu a předchází propustnosti. V porovnání s ostatními metodami spojování dochází při přesném slepení k rozložení statického i dynamického zatížení a napětí na celkovou plochu spoje.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výroba atypických rozmerov tesnenia lepením

Vycházíme vstříc požadavkům zákazníků na zhotovení těsnění v nestandardních tvarech i rozměrech. Lepení používáme jako osvědčený způsob dosažení potřebného atypického těsnění.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Vyrábame polyuretánové násypky a objímky

Násypky, výsypky alebo rukávce - to všetko pre vás vyrobíme z polyuretánových dosiek. Výsledný produkt je odolný voči oderu, roztrhnutiu a únavovému opotrebeniu. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Tesnenie do bloku motora

Vyrábíme těsnění do bloku motoru. Vyřezáváme na digitálním plotru pro naše zákazníky z materiálů jako je Dimersil nebo Viton.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výroba nadrozmerných dorazov

Výroba nadrozměrných dorazů.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

3D rezanie vodným lúčom

Vďaka 3D technológii rezania pre vás môžeme vytvárať priestorové objekty a atypické tvary. Priestorové rezanie a obrábanie na 3D vodnom lúči využívame najčastejšie pri rezaní kompaktných gúm, skla, kameňa, kovov, textitu, polyuretánu, teflónu a keramiky.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výroba organizérov a zakladačov

Chýba vám v náradí alebo v náhradných dieloch prehľad, nedarí sa vám udržať systém a poriadok? Potrebujete tieto predmety kamkoľvek preniesť v neporušenom stave? Potom je načase zamyslieť sa nad správnym organizérom.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výrobky z plstí

Na plotri alebo vodným lúčom vám zhotovíme tesnenia z lisovanej vlnenej plsti v rôznych hrúbkach aj hustotách priamo na mieru: medzikružia, dorazy, atypické tvary.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

O-krúžky a ich zákazková výroba

Tieto kruhové tesniace prvky vám naši montéri výroby vyrobia v požadovaných rozmeroch a v najkratšom možnom termíne. Je to aj najrýchlejší spôsob, ako si zabezpečiť ľubovoľný O-krúžok z metráže pokiaľ dôjde napr. k havárii, keď ho nemáte skladom.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Lepenie sendvičov

Zlepíme rôznorodé materiály s rôznymi povrchmi, hustotou aj pružnosťou do tzv. sendvičov. Zvolíme najvhodnejší spôsob zlepenia a zaručíme vám skvelý výsledok. Dokážeme si poradiť s väčšinou gumených materiálov, ktoré sa líšia mechanickými a fyzikálnymi vlastnosťami.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie elastonov na prúžky

Elastonové prúžky vám pripravíme v neobmedzenej dĺžke, garantujeme ostrý rez, nelimitujeme minimálne množstvo. Typ elastonov určíme spoločne na základe vašich požiadaviek na elastickosť, antivibračné účinky, alebo odolnosť prúžkov voči deformácii v tlaku.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

2D frézovanie drobných výrobkov

Požadujete iba malú sériu výrobkov alebo atypický tvar finálneho produktu? V našom oddelení výroby vykonávame súčasne ako 2D frézovanie, tak aj 2D tvarové vyrezávanie. Aké výrobky najčastejšie frézujeme, ktoré materiály sú pre to vhodné a ktoré naopak neodporúčame. Výhody frézovanie oproti vstrekolisu. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Vzorky profilov na 3D tlačiarni

Nabízíme vám možnost vyzkoušet si model profilu ještě před zadáním výroby vlastního profilu. Model profilu pro vás připravíme na 3D tiskárně a vy si tak můžete ověřit správnost vašeho nákresu přímo v provozu ještě před zadáním do výroby.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Montáž a servis PU dopravníkových pásov

Existují dva různé způsoby spojování polyuretanových dopravníkových pásů: za studena mechanickými sponami, nebo za tepla v tepelně-lisovacích deskách. Nasazení pásu zvládne s našimi pokyny i zákazník svépomocí. PU dopravníkové pásy se nejčastěji používají v potravinářském průmyslu nebo v lehčích provozech.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Montáž a servis gumových dopravníkových pásov

Montáž a servis gumových dopravníkových pásov vykonávame ako na našich výrobných pracoviskách, tak aj priamo v prevádzkach našich zákazníkov. Aké sú spôsoby spájania gumových dopravníkových pásov? Ako prebieha vulkanizácia pásu z gumy? Priebeh montáže u zákazníka.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Montáž a servis profilovaných dopravníkových pásov

Profilované dopravníkové pásy vhodné najmä pre strmú prepravu abrazívneho materiálu. Možnosti spájania poškodeného alebo úplne nového pásu. Informácie, ktoré by ste si mali premyslieť ešte pred zadaním zákazky.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Montáž a servis dopravníkových pásov z netkanej textílie

Čo všetko vydrží tento typ pásu? Kam sa najlepšie hodí, ako oňho starať, ako ho kvalitne opraviť alebo bezpečne vymeniť? Dopravníkové pásy z netkanej textílie a plsti sa používajú najmä v kombinácii s výsekovými nástrojmi, digitálnymi rezacími plotrami alebo na baliacich linkách krehkého tovaru.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie dopravníkových pásov na požadovaný tvar

Připravíme vám dopravníkové pásy, upravené v souladu s atypickými požadavky, profesionálně nařezané a bez otřepů. Nezáleží na tom, zda potřebujete pás děrovat nebo vyřezat čtvercové, obdélníkové nebo kruhové výřezy. Pásy řežeme manuálně, na strojních řezačkách i vodním paprskem.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie gumových pásov unášačmi a vodiacimi klinkami

Zajistíme osazování pryžových pásů unašeči a vodícími klínky.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Vulkanizácia povrchu hnacích a transportných valcov

Zaistíme pogumovanie hnacích valcov vulkanizáciou a pomôžeme vám zabrániť stratám energie kvôli prekluzajúcemu hnaciemu valcu.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Obloženie bubnov hnacích valcov gumou

Preklzuje vám hnací valec? Každým dňom, keď odkladáte riešenie tejto situácie, prichádzate o výkon vášho dopravníka a zbytočne zvyšujete náklady na energiu. Obráťte sa na nás a my vykonáme nanesenie oderuvzdornej adhéznej gumy na hnacie alebo transportné valce.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Mobilné pásové dopravníky

Dodáme vám na mieru kompletné mobilné pásové dopravníky vrátane elektroinštalácie. Tento variabilný systém umožňuje konštrukciu dopravníka maximálne prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Nanášanie samolepiacej vrstvy

Nanášame samolepiacu vrstvu na plošné materiály s využitím profesionálneho vybavenia (laminátora). Profesionálne polepujeme plošné materiály na báze gumy, z penového polyuretánu, mikroporéznej peny z PE a PU a ťažko lepiteľné povrchy PE, PP.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie dlhých celkov podlahovín na mieru

Provádíme řezání dlouhých celků podlahovin na míru.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie protihlukovej izolácie na mieru

Vykonávame rezanie požadovaných tvarov protihlukových izolácií bez nerovných okrajov, presne a čisto. Vďaka nanesenej samolepke si potom sami zvládnete upevniť protihlukové dosky do presného tvaru na určenom mieste.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Príprava závesných fólií na mieru

Závesné fólie pre vás pripravíme na mieru presne podľa vášho zadania. Vám potom stačí je len vziať a namontovať, alebo si túto službu objednať priamo u nás. Čím k správnemu fungovaniu týchto závesných fólií môžete prispieť?

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie rohoží na mieru

Neštandardné rozmery čistiacich rohoží vám pripravíme podľa požiadavky. Jednoduché tvary režeme ručne, zložitejšie na vodnom lúči. Pre zhotovenie výsledného tvaru rohože, ktorý by bol väčší, ako najväčšia štandardná rohož, pripravíme celok z viacerých častí. Ten si na mieste inštalácie jednoducho spojíte a vložíte do miesta pre čistiace rohože.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Inštalácia závesných fólií

Na prianie zákazníka vykonávame taktiež finálnu inštaláciu na mieru narezaných závesných fólií priamo v požadovanom priestore. Tieto priehľadné clony slúžia najčastejšie k oddeleniu výroby alebo skladu, a to z dôvodu zamedzenia šírenia hluku, ako prostriedok na udržanie požadovanej hygieny, tepelná izolácia aj záruka bezpečného pohybu osôb a manipulačnej techniky. Zaujíma vás, ako prebieha vlastnú montáž?

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Príprava chráničiek na požadovanú dĺžku

Příprava chrániček na požadovanou délku.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výrobky z teflónu na mieru

Požadovaný tvar z teflonu zhotovíme pomocí vysokotlakého vodního paprsku. Výrobky si můžete objednat z teflonu, který naleznete v našem sortimentu, nebo vám je připravíme z vaší vlastní teflonové desky.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Gumové brity pre snehové radlice

Pripravíme pre vás gumové brity na mieru pre vaše snehové radlice s potrebnými rozmermi aj otvormi. Doprajte svojim strojom kvalitné čepele, ktoré ochránia vaše radlice aj vozovku pred poškodením

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie lepených sendvičov

Sendvič je produkt našeho výrobního oddělení, který naši montéři výroby skládají z několika vrstev spojených lepidlem. Může být vytvořen z různorodých materiálů, které se vzájemně liší svými mechanickými a fyzikálními vlastnostmi.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Úprava hrán pre kamenársky roh

Dokážeme vám pripraviť materiál pod uhlom 45 ° pre dokonalý kamenársky roh. V Strážnici na to máme k dispozícii technológiu rezania vysokotlakovým vodným lúčom pod zadaným uhlom (tzv. 3D rezanie). 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie kompaktných materiálov na digitálnom plotri

Vykonávame rezanie kompaktných materiálov na digitálnom plotri. V Gumexe na zákazku spracovávame všetky nami dodávané kompaktné materiály. Najčastejšie režeme ploché tesniace gumy, z ktorých vyrábame tesnenia na mieru. Od jedného kusu po sériovú výrobu.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie poréznych materiálov na digitálnom plotri

Hľadáte rýchle zhotovenie tvarovo náročného tesnenia, podložky, výplne, protihlukovej steny z materiálu, ktorý je pórovitý? Kvalitné spracovanie tohto typu zákazky si vyžaduje špeciálne strojové zariadenie aj skúsených montérov výroby. Oboje u nás nájdete..

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Spájanie pásov mechanickými sponami

Dopravníkový pás, spojený mechanickými sponami, je určený pre prevádzku, kde je potrebné vymieňať pás svojpomocne (bez nutnosti nášho servisu) a zároveň nie je možné nasadiť pás na dopravník už spojený.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie teflónových rúrok s nerezovým opletom koncovkami

Teflonové trubičky s nerezovým opletem lisujeme a osazujeme tradičně koncovkami z oceli nebo nerezu. Dodáváme již hotový komplet, zalisovanou teflonovou trubičku s objímkou z oceli nebo nerezu a odpovídající koncovkou.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie dopravníkových pásov vlnovcami

Transportné pásy s navareným vlnovcom predstavujú výhodnú variantu pre prepravu sypkých materiálov, drobných dielov, chúlostivých plodín či potravín.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Osadzovanie kompozitných hadíc koncovkami

Kompozitné hadice s koncovkami vyžadujú kompletizáciu v špecializovanej dielni.
V oddelení výroby GUMEXU Strážnice vykonávame profesionálne osadenie kompozitných hadíc vhodnými koncovkami.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Rezanie profilov na sekacom stroji

Potrebujete narezať profily na požadovanú dĺžku? K dispozícii máme automatickú deličku (priemyselný sekací stroj), ktorý vám zaistí čistý rez a postráži presné rozmery sekanej hadice. Narežeme vám ako profil, ktorý u nás v GUMEXE zakúpite, tak aj váš vlastný. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výroba násypek a gumových rukávcov

Ploché gumy lepíme do tvaru rukávcov. Gumené rukávce môžu mať valcový alebo kónický tvar. Takto spracovaná guma slúži ako atypické vedenie vzduchu alebo sypkých materiálov.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Skracovanie hadíc orezávaním na trni

Rezanie hadíc orezávaním na trni vykonávame za pomoci silonových tŕňov na upravenom sústruhu. Aby bol rez čistý a presný, upravujeme jednotlivé tŕne tak, aby ich priemer zodpovedal vnútornému priemeru hadice 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Tvarové řezání podlahovin a plochých materiálů vodním paprskem

Podlahoviny pružného typu, jako jsou např. grabiol, elaston i elastická protipádová dlažba, vyžadují specifickou technologii přípravy na finální použití. Jedná se o materiály, náročné na precizní zpracování. Připravujeme je pomocí přesné technologie - vodním paprskem.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Tvarové řezání protihlukových desek

Protihlukové izolace primárně určené především pro odhlučnění strojů a technologických zařízení řežeme do požadovaného tvaru. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Tvarové řezání podlahovin na digitálním plotru

Přesně a rychle pro vás zhotovíme výřezy jak z podlahovin, tak i ze závěsných fólií.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výroba montážních šablon

Pro všechny výrobce strojů, zaměstnance montážních firem, ale i ostatní řemeslníky dokážeme vyrobit šikovnou pomůcku - MONTÁŽNÍ ŠABLONU. Poslouží ke správnému a bezpečnému upevnění těžkých a tvarovaných strojů a přístrojů do podlahy, při instalaci menších zařízení na stěnu, k rychlému naplňování vzorků do vzorkovníků apod.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Řezání pásů podlahovin

Řežeme dlouhé pásy podlahovin, ale také čtverce nebo obdélníky - přesně na míru. Nařezaná podlahovina je využívána například jako gumová podlaha do fitness studií, nebo jako speciální rohože na podlahu - dielektrické koberce. Dle požadované šíře podlahoviny použijeme optimální formátovací zařízení - volíme jeden ze dvou typů strojních kotoučových řezaček.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Úprava čisticí gumové rohože na míru

Pokud je zapotřebí vstupní rohož do zátěžových prostorů v rozměru, který není obvyklý, připravíme celek z více dílů. Ty si pak na místě jen spojíte a umístíte do určeného prostoru.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Lepení náběhové hrany pro vstupní rohože a čisticí zóny

Pokud není bezpečnostní náběhová hrana již součástí gumové rohože nebo čisticí zóny, je zapotřebí vyrobit rohož včetně náběhových hran přesně na míru. Gumová náběhová hrana tak sníží riziko zakopnutí. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Úprava protiúnavových podlahovin na míru

Pro některé provozy je nutné upravit protiúnavové rohože přímo na míru podle specifického tvaru pracoviště.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Příprava gumolan do požadovaných kompletů

K upevnění nákladů či k napnutí plachet a sítí se zvláště osvědčila gumolana, takzvané gumicuky. Jejich délku si můžete upravit sami, jestliže využijete naše koncové díly. Anebo vám dodáme už kompletní gumová lana včetně profesionálně upevněných koncovek.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Výplně kufru na míru

Pěnové výplně na míru chrání obsah kufru nebo přenosného boxu před poškozením. Jako zakázkové výplně kufrů pro profesionály používáme nařezané a často i vzájemně slepené materiály, jedná se o tzv. sendviče. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Slepování podlahovin s jinými materiály

Slepením dvou materiálů s různými fyzikálními i mechanickými vlastnostmi vznikne tzv. sendvič, který poskytuje konečnému uživateli podlahy/stěny podstatné výhody.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Měření elektrické vodivosti u nás zakoupených hadic

Protokol o měření vodivosti hadic slouží jako deklarace vodivosti hadice. Pokud je hadice spojena se zemí (tzn. uzemněna), nedojde k elektrickému výboji při jejím použití. Tento Protokol o měření vodivosti hadic dodáme zákazníkovi na základě jeho požadavku, který musí být předložen již v době objednávky požadované hadice!

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Strojní polepení plošných materiálů

Potřebujete poradit při použití plošných materiálů i ke zcela jiným účelům, než ke kterým byly původně zamýšleny? Čím například rychle a přesně přilepit výřezy z podlahovin upravené na míru? Řešením je nanášení průmyslové samolepky tak, aby finální výrobek posloužil jako protiskluzová ochrana.

Zobraziť