Novinka
Prečítané

GUMEX je držiteľom certifikátu ISO

Na základe auditu, ktorý v spoločnosti GUMEX SK, spol. s r.o. vykonal certifikačný orgán TÜV SÜD Czech s.r.o., sme dňa 19.2.2019 obdržali certifikát, ktorý potvrdzuje zavedenie, používanie a udržiavanie systému manažérstva kvality podľa požiadaviek normy STN EN ISO 9001:2016.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Predstavenie firmy GUMEX

Firma GUMEX je rodinná firma so stabilnými základmi budovanými od roku 1994. V našom podnikaní sa riadime týmito základnými hodnotami: poctivosťou, systémom a poriadkom. Špecializujeme sa na dodávky gumových produktov a výrobkov z nich.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Naše partnerské školy

Máme navázanou dlouhodobou spolupráci se základními, středním odbornými školami a gymnázii. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Naše úspechy a ocenenia

Teší nás, že naše úsilie a dosiahnuté výsledky získavajú pozornosť odborníkov. Prečítajte si aké ocenenie sme získali.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Firemná tradícia

Teší nás Váš záujem aj čas, ktorý ste sa práve rozhodli venovať zoznámeniu sa s našou firmou a jej výrobkami. Radi by sme Vám v krátkosti predstavili našu spoločnosť, ktorá sa hlavne vďaka podpore našich zákazníkov teší zo svojich 25. narodenín.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Firemná filozofia

Vo všetkom čo robíme pre našich zákazníkov aj zamestnancov dodržiavame základné hodnoty. Naša misia: Realizujeme funkčné a spoľahlivá high-tech riešenia, ktoré našim zákazníkom umožňujú bezproblémovo používať svoje zariadenia.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Predstavujeme vám naše stroje

Za všetkým hľadáme človeka, ale bez strojov to nejde. Strojné vybavenie Gumexu pomáha vytvárať produkty na mieru. Stačí len vziať a namontovať!

Zobraziť
Novinka
Prečítané

GUMEX, jsme rodinná firma

Naši firmu jsme vybudovali z ničeho. Firma je spojena s našimi životy, my nikdy nepřestaneme usilovat o to, aby naše služby byly potřebné pro naše zákazníky a na špičkové úrovni.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Hledíme kupředu už 25 let

Na počátku nebylo jen slovo, ale především velké odhodlání a činy. Podání ruky pro nás v GUMEXU není prázdným gestem a maximálně vstřícný, poctivý přístup k zákazníkovi i vlastním zaměstnancům se nám osvědčuje už 25 let.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Pro koho jsme jako stvoření

Ne každý má příležitost mít tak rozmanité zákazníky a díky nim proniknout se svými produkty do nejrůznějších oblastí. My v GUMEXU to štěstí máme…

Zobraziť