Novinka
Prečítané

GUMEX je držiteľom certifikátu ISO

Na základe auditu, ktorý v spoločnosti GUMEX SK, spol. s r.o. vykonal certifikačný orgán TÜV SÜD Czech s.r.o., sme dňa 19.2.2019 obdržali certifikát, ktorý potvrdzuje zavedenie, používanie a udržiavanie systému manažérstva kvality podľa požiadaviek normy STN EN ISO 9001:2016.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Predstavenie firmy GUMEX

Firma GUMEX je rodinná firma so stabilnými základmi budovanými od roku 1994. V našom podnikaní sa riadime týmito základnými hodnotami: poctivosťou, systémom a poriadkom. Špecializujeme sa na dodávky gumových produktov a výrobkov z nich.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Naše partnerské školy

Máme navázanou dlouhodobou spolupráci se základními, středním odbornými školami a gymnázii. 

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Naše úspechy a ocenenia

Teší nás, že naše úsilie a dosiahnuté výsledky získavajú pozornosť odborníkov. Prečítajte si aké ocenenie sme získali.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Firemná tradícia

Teší nás Váš záujem aj čas, ktorý ste sa práve rozhodli venovať zoznámeniu sa s našou firmou a jej výrobkami. Radi by sme Vám v krátkosti predstavili našu spoločnosť, ktorá sa hlavne vďaka podpore našich zákazníkov teší zo svojich 25. narodenín.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Firemná filozofia

Vo všetkom čo robíme pre našich zákazníkov aj zamestnancov dodržiavame základné hodnoty. Naša misia: Realizujeme funkčné a spoľahlivá high-tech riešenia, ktoré našim zákazníkom umožňujú bezproblémovo používať svoje zariadenia.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Predstavujeme vám naše stroje

Za všetkým hľadáme človeka, ale bez strojov to nejde. Strojné vybavenie Gumexu pomáha vytvárať produkty na mieru. Stačí len vziať a namontovať!

Zobraziť
Novinka
Prečítané

GUMEX, sme rodinná firma

Našu firmu sme vybudovali z ničoho. Firma je spojená s našimi životmi, my nikdy neprestaneme usilovať o to, aby naše služby boli potrebné pre našich zákazníkov a na špičkovej úrovni.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Pozeráme vpred už 25 rokov

Na počiatku nebolo len slovo, ale predovšetkým veľké odhodlanie a činy. Podanie ruky pre nás v GUMEXE nie je prázdnym gestom a maximálne ústretový, poctivý prístup k zákazníkovi i vlastným zamestnancom sa nám osvedčuje už 25 rokov.

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Pre koho sme ako stvorení

Nie každý má príležitosť mať tak rozmanitých zákazníkov a vďaka nim preniknúť so svojimi produktmi do najrôznejších oblastí. My v Gumexe to šťastie máme…

Zobraziť
Novinka
Prečítané

Naší práci můžete důvěřovat

Našim cílem je, abyste si dokázali snadno a rychle vybrat správné zboží. Proto vzděláváme naše specialisty prodeje, zobrazujeme podstatné technické informace na webu a umožňujeme efektivně hledat i filtrovat produkty.

Zobraziť