CENTRUM DOPYTOV

Nechajte si vyrobiť alebo upraviť tovar presne na mieru

VYTVORIŤ DOPYT

Úprava a výroba tovaru presne na mieru

Rýchla a jednoduchá konfigurácia online

Odborná pomoc špecialistov z GUMEXU

Vysoká kvalita a presnosť

Spracovanie dopytu do 24 hodín


Všetky služby GUMEXU nájdete na jednom mieste

Vedeli ste, že vám ponúkame viac ako 150 odborných služieb na mieru? V rámci dopytu ponúkame ich intuitívnu kombináciu na konfiguráciu vášho perfektného výrobku.

Jednoduchý konfigurátor, ktorý sa vám perfektne prispôsobí

Vyvinuli sme konfigurátory, ktoré vám dopyt uľahčia ako najviac to je možné. Využite systém šikovných pomocníkov a už sa v parametroch výrobku nestratíte. Či už potrebujete osadiť hadice alebo vyrobiť zložitý dopravníkový pás, konfigurátory s dopytom pomôžu.

Naši špecialisti vám radi s dopytom pomôžu

Dopyt niekedy môže byť oriešok. Nie ste si istí parametrom? Potrebujete sa uistiť vybraným materiálom alebo spôsobom použitia výrobku? Špecialisti z GUMEXU sú tu pre vás a radi pomôžu. Netrúfate si na dopyt sami? Môžete ho špecialistom odovzdať aj rozpracovaný. To všetko ihneď a online!

Centrum dopytov je nabité šikovnými funkciami

Proces dopytu je prispôsobený veľkým aj menším zákazkám a jednoduchou cestou zbiera všetky informácie potrebné na spracovanie perfektnej ponuky. Máte k dispozícii výkres? Môžete ho priložiť. Potrebujete viac času? Rozpracovaný dopyt na vás vďaka možnosti uloženia počká.

Prečo sa musím na vytvorenie dopytu prihlásiť alebo registrovať?

Registrácia Vám zaberie pár minút, nám však umožní, že od Vás dostaneme informácie, ktoré nám pomôžu pri výbere optimálneho výrobného postupu pre požadovaný výrobok alebo službu a ich nacenenie pri spracovaní našej ponuky, ktorú Vám zašleme.

Môžem dopyt rozpracovať a dokončiť neskôr?

Áno, samozrejme. Hneď ako sa k dopytu budete chcieť vrátiť, nájdete ho v sekcii Dopyty v Zákazníckej zóne v záložke Rozpracované.

Čo je kód dopytu a ako môj dopyt môže dokončiť špecialista z GUMEXU?

Kód dopytu je určený pre hladký prenos rozpracovaného dopytu medzi vami a špecialistami predaja GUMEXU. Vďaka tomuto kódu môžu špecialisti na váš dopyt nadviazať, poradia vám a spoločne s vami ho dokončia. Kód dopytu nájdete pri kontaktnom boxe so špecialistom.

Môžem dopytovať cez Centrum dopytov aj pravidelný servis?

Áno, priamo na tento účel je k dispozícii krátky dopytový formulár.

Nechajte si vyrobiť alebo upraviť tovar presne na mieru

RÝCHLA A JEDNODUCHÁ KONFIGURÁCIA

NAŠI ŠPECIALISTI VÁM PORADIA

OZVEME SA DO 24 HODÍN

PRESKÚMAŤ

Bude nasledovať prihlásenie alebo registrácia