Tipy z poradne pre túto sekciu

Priemyselné podlahoviny s dezénom

Priemyslové podlahoviny s dezénom sú určené pre pokrytie vnútorných podláh priemyselných priestorov. Sú obľúbené aj vo vnútorných komerčných zónach a električkách. Podlahoviny v silnejšom prevedení sú vhodné na zimné štadióny a aplikácie náročné na odolnosť proti porezaniu a poškodeniu. Tento typ podlahy zaručuje bezpečnú chôdzu, eliminuje možnosť pošmyknutia. Nutné prilepiť.
Priemyslové podlahoviny s dezénom sa líšia vzorom (peniažková podlahová krytina, pozdĺžny, atď.) a hĺbkou dezénu. Vyrábajú sa v rôznom farebnom prevedení.

Ponuka tovaru a služieb je platná len pre registrovaných podnikateľov (firmy a živnostníkov). Pre zaslanie objednávky sa musíte prihlásiť.

:

Súvisiace služby

  • Rezanie gumy na pásy
    Potrebujete narezať plošný materiál – gumy, dosky z recyklovanej gumy ELASTON, PVC fólie, podložky pod solárne panely, gumové aj PVC dopravníkové pásy?

  • Špeciálne služby
    Výroba profilov na zákazku (silikónových aj gumových), zákazková výroba hardy spojok, rezanie protihlukových dosiek, gumových okrajov a bezazbestových tesniacich dosiek. Osadzovanie chráničiek konektormi.