Ponuka tovaru a služieb je platná len pre registrovaných podnikateľov (firmy a živnostníkov). Pre zaslanie objednávky sa musíte prihlásiť.

Oznámenie o zahájení predaja len firmám a živnostníkom

Vážení zákazníci firmy GUMEX,

od nášho založenia v roku 2006 dodávame produkty a poskytujeme služby súkromným osobám aj podnikateľským subjektom. Táto spolupráca nás vždy veľmi tešila.

V tomto roku sme sa však rozhodli naďalej sa sústrediť na špičkový servis len pre firmy či živnostníkov a úplne ukončiť maloobchodný predaj. Od novembra 2017 tak bude podmienkou nákupu v našej firme uviesť IČO, na ktoré u nás nakupujete.

Ako sa táto zmena prejaví v praxi?

  • Pri osobnom nákupe na pobočke, ale taktiež prostredníctvom e-mailu či telefonicky uveďte prosím najskôr IČO podnikateľského subjektu, pre ktorý nakupujete.
  • V prípade osobného nákupu v našej predajni bude k dispozícii formulár čestného prehlásenia. Môže sa stať, že budete požiadaný o jeho vyplnenie a tak preukážete svoju príslušnosť k firme, pre ktorú chcete nakupovať.
  • Registrácie na e-shope budú riešené novým spôsobom. Od novembra tak pri prihlásení budete vyzvaní k potvrdeniu Vášho e-mailu a k opätovnému nastaveniu hesla.

Chceli by sme sa poďakovať Vám všetkým, za Vašu doterajšiu priazeň a rozlúčiť sa s touto časťou našich zákazníkov, ktorí u nás nakupovali pre svoju súkromnú potrebu.

Veríme, že našich zákazníkov - súkromné osoby nenecháme v bezvýchodiskovej situácii a že bez problémov nájdu riešenie pre svoje potreby, nakoľko slovenský/český trh pružne reaguje na dopyty maloobchodných spotrebiteľov prostredníctvom hobby obchodných reťazcov a špecializovaných e-shopov.

Za firmu GUMEX SK, spol. s r.o.
konatelia spoločnosti