Ponuka tovaru a služieb je platná len pre registrovaných podnikateľov (firmy a živnostníkov). Pre zaslanie objednávky sa musíte prihlásiť.

Firemná tradícia

Vážení návštevníci našich webových stránok!

Teší nás Váš záujem ako aj čas, ktorý ste sa práve rozhodli venovať zoznámeniu sa s našou firmou a jej výrobkami. Radi by sme Vám v krátkosti predstavili našu spoločnosť, ktorá hlavne vďaka podpore našich zákazníkov  oslávila 23. narodeniny.

Vydržali sme v podnikateľsky ťažkom období po Nežnej revolúcii odolávať silnej konkurencii dodávateľov gumových a plastikárskych výrobkov, prežili sme niekoľko zmien vlád, klímy aj spoločenské nálady a to len vďaka tomu, že sa snažíme byť ako naše výrobky - dostatočne pružní, kvalitní a užitoční!

Nechceme byť jedináčikami, preto v roku 2001 k nášmu hlavnému skladu v Strážnici pribudla pobočka v Brne, v roku 2003 v Prahe. Na Slovensku bola v roku 2006 založená dcérska firmu GUMEX SK, spol. s r.o. , so sídlom a skladom v Bratislave. Dňa 25.5.2011 sme otvorili pre našich zákazníkov ďalšiu pobočku v Žiline, vo februári 2015 otvárame pobočku v Košiciach.

Dali sme si za cieľ zoznámiť našich zákazníkov s našimi produktmi a službami a to ako formou klasického katalógu v tlačenej podobe (v českom i slovenskom prevedení), ktrorý pre Vás každoročne pripravujeme, tak prostredníctvom našich webových stránok, denne aktualizovaných, aby ste vždy dostali aktuálne informáciu.

Sortiment výrobkov

Stále sme sa nevzdali pôvodného cieľa osloviť našich zákazníkov čo najširšou a najzaujímavejšou ponukou plastikárskych výrobkov. Hľadáme cesty, ako čo najlepšie uspokojiť najširšie možné množstvo zákazníkov, preto ponúkame aj sprievodné služby - či už formou vlastného rozvozu tovaru, alebo úprav na tovare podľa priania zákazníka či poradenstvo. Na našom webe nájdete aktuálny prehľad služieb vrátane dopytových formulárov - vyžiadať si ich môžete z ľubovoľného miesta a v ktoromkoľvek čase.

Táto kapitola však rozhodne nie je uzavretá - s každým ďalším nápadom na aplikáciu našich výrobkov v praxi vzniká potreba nájsť čo najoptimálnejšie riešenie, takže rozhodne odporúčam sledovať našu sekciu Služby na webe!

Obchodní partneri

Vážime si českých a slovenských partnerských firiem, ale nebránime sa žiadnej forme zaujímavej spolupráce so zahraničnými výrobcami. Sme hrdí na značky, ktoré v českom prostredí zastupujeme, pretože sú pre nás známkou osvedčenej kvality ako tovaru, tak aj obchodných vzťahov. Nechceme a nemôžeme tu vypisovať všetky zastupované značky, ale radi Vám pri osobnom kontakte všetky informácie dáme k dispozícii. Sami sa budete môcť presvedčiť o tom, že nám naši obchodní partneri zaručujú stály prístup k novinkám a inováciám v obore a tým sú tieto prvotriedne výrobky dostupné aj Vám-našim zákazníkom.

firemná stratégia

Chceme byť ústretová, priateľská, dobre zásobená a pružná obchodná spoločnosť a snažíme sa nemať tieto heslá iba na papieri, ale v praxi sa podľa toho správať. Z tohto cieľa vyplýva aj náš záujem nielen o zásobovanie veľkých priemyselných podnikov, ale aj ochota dodať potrebné minimálne množstvo tovaru ktorémukoľvek zákazníkovi v požadovanom čase za dobrú cenu.
Individuálny prístup, znalosť tovaru a dobré zázemie firmy Vám dávajú istotu, že budete spokojní.
Neváhajte sa na nás obrátiť - sme tu pre Vás!

Za GUMEX SK, spol. s r.o.
Libor Sedláček - marketingový riaditeľ